ДЕНЬ КРАЇНИ ПОЗАШКІЛЛЯ

Кожну третю п’ятницю вересня Сумщина традиційно відзначає День позашкільника. Реалії сьогодення диктують високі вимоги до якості освіти та інтелектуального розвитку підростаючого покоління, забезпечити які у повній мірі можна лише поєднуючи шкільну та позашкільну системи освіти.

09:16 17.09.2022

Заклади освіти Краснопільської селищної ради розпочали новий навчальний рік

Початок нового навчального року залишається святом, незважаючи на війну, руйнування, біль та страхи, відсутність гучного дитячого сміху по коридорах закладів освіти нашої Краснопільської громади.  Цей день 1 вересня 2022 року особливий, але заклади освіти Краснопільської громади продовжують працювати задля забезпечення своїх учнів якісною освітою, хоч і дистанційно.

16:07 09.09.2022

Відкрито доступ до електронної бібліотеки з підручників та посібників для шкіл

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку (https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/), що містить 1 335 підручників і посібників.

14:23 06.09.2022

СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 2022

Традиційна освітянська подія – конференція працівників освіти Краснопільської селищної ради відбулась у онлайн форматі 30 серпня 2022 року, у якій взяли участь секретар Краснопільської селищної ради Ірина ЮХТА, начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариса ДЕРЕВ'ЯНЧЕНКО, завідувач сектору роботи з експертами управління Державної служби якості освіти у Сумській області Світлана НІКОЛАЄНКО, головний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій Сумського районного управління Головного управління ДСНС України в Сумській області Максим АВРАМЕНКО, представники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради, керівники та педагогічні працівники закладів освіти Краснопільської селищної ради.

16:36 30.08.2022

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в школах у 2022-2023 навчальному році

Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України підготували Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу і викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022-2023 навчальному році.

11:27 22.08.2022

"Сучасне дошкілля під крилами захисту": корисні матеріали, які стануть у пригоді педагогам і батькам

травня 2022 року команда МОН додала нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», що містять рекомендації щодо спілкування з дітьми дошкільного віку.

15:59 11.05.2022

Регіональний етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група)

У 2022 році матеріали на регіональний етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група) подаються до 20 травня 2022 року на електронну адресу комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю osvita.cocpo@sm.gov.ua (тема листа «Конкурс звітів роїв_територіальна одиниця»).

12:06 10.05.2022