Онлайн- конференція шкільних бібліотекарів

Дата створення: 16:25 19.05.2020

19 травня 2020 року відбулася онлайн - конференція бібліотекарів закладів освіти Краснопільської селищної ради «Актуальні питання діяльності освітянських бібліотек».

Інструктивно-методична нарада «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами. Організація навчання дітей з ООП у 2020/2021 н.р.»

Дата створення: 15:19 15.05.2020

15 травня 2020 року завідуючою методичним кабінетом відділу освіти Вірою Бесараб спільно з фахівцями КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради Людмилою Петровою та Наталією Теслею проведено нараду для фахівців психологічної служби та керівників закладів дошкільної освіти з  питаннь психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами та організації  їх навчання  у  2020/2021 н.р.».

Відбулася онлайн-нарада

Дата створення: 13:57 13.05.2020

Освітній процес триває. Учителі-філологи закладів загальної середньої освіти з початку карантину самостійно визначились із доступними способами та методами онлайн-комунікації з учнями. Для організації навчання були обрані платформи  Zoom, Classroom, Classtime тощо, організовано перегляд відео-уроків на телевізійних каналах та в YouTube, забезпечено щоденне навчальне спілкування з учнями та проведення онлайн-консультацій через Skype, Viber тощо. Усі процеси налагоджено, навчання школярів з української мови та літератури, зарубіжної літератури під час призупинення освітнього процесу за технологією дистанційного навчання організовується відповідно до календарно-тематичних планів на ІІ семестр 2019/2020 н.р.

Відбулася онлайн-конференція учителів фізичної культури та предмету «Захист України»

Дата створення: 14:57 08.05.2020

08 травня 2020 року відбулася онлайн-конференція учителів фізичної культури та предмету «Захист України» закладів освіти Краснопільської селищної ради «Актуальні питання фізкультурно-оздоровчої роботи та національно-патріотичного виховання у закладах освіти під час дистанційного навчання».

Представники відділу освіти Краснопільської ОТГ взяли участь у онлайн-семінарі «Дистанційна освіта: організація освітнього процесу (форми організації в різних умовах, управління, моніторинг тощо) для представників Сумської, Луганської та Харківської

Дата створення: 14:16 07.05.2020

07 травня 2020 року представники відділу освіти Краснопільської ОТГ взяли участь в онлайн-семінарі на тему: «Дистанційна освіта: організація освітнього процесу (форми організації в різних умовах, управління, моніторинг тощо) для представників Сумської, Луганської та Харківської областей», який організований за підтримки Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою.

Онлайн-конференція учителів біології та хімії Краснопільської селищної ради

Дата створення: 14:04 07.05.2020

07 травня 2020 року відбулася онлайн-конференція учителів біології та хімії закладів освіти Краснопільської селищної ради за темою «Актуальні питання розвитку природничої освіти. Перспективи та шляхи впровадження».    В ході онлайн-конференції учасники обговорили питання щодо самоосвітньої діяльності вчителів з підвищення власного фахового рівня, завершення  2019-2020 навчального року, впровадження профільного навчання при вивченні природничих предметів, дистанційної підготовки учнів до складання ЗНО та роботу закладів освіти в рамках фестивалю “STEM-весна-2020”.

ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ ДО ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ТА ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНО ВЧАСНО

Дата створення: 11:36 07.05.2020

З метою забезпечення вчасного зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів дошкільної та загальної середньої освіти відділ освіти Краснопільської селищної ради інформує, що КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради після припинення карантину, в найкоротші терміни організує проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, забезпечивши першочергово обстеження дітей, які мають розпочати здобуття дошкільної та початкової освіти у 2020/2021 н.р.

В форматі відео-конференції проведено нараду з керівниками закладів дошкільної освіти

Дата створення: 16:31 06.05.2020

06 травня 2020 року відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти у форматі відео-конференції за допомогою платформи Zoom за участі начальника відділу освіти Лариси Дерев’янченко.