Всеукраїнські "Шкільні ліги"

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». На учнів очікує 5 захопливих етапів змагань на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський. Щорічно ці змагання проводитимуть з вересня до червня. У сезоні 2023/2024 Всеукраїнські шкільні ліги заплановано провести з грудня 2023 до червня 2024 року за п'яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг. Наша мета - збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

Розпорядження №659-ОД 23.11.2023 "Про програму "Споривні шкільні ліги Сумщини на 2024-2030 роки"

520-ОД, НАКАЗ  "Про проведення змагань у рамках "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

520-ОД, РЕГЛАМЕНТ БАСКЕТБОЛ

520-ОД, РЕГЛАМЕНТ ЧЕРЛІДИНГ