Оголошення

Оголошення на заміщення вакантної посади директора Покровської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Краснопільської селищної ради

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  Покровської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

09:55 19.01.2022

Оголошення с на заміщення вакантної посади директора Грабовського навчально–виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради.

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Грабовського навчально–виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради.

09:55 19.01.2022

Оголошення на заміщення вакантної посади директора Тур’янського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Тур’янського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради.

09:54 19.01.2022

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади консультанта Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади консультанта Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради.

15:44 11.01.2022

30 листопада 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення посади керівника Чернеччинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради. За результатами опрацювання поданих конкурсній комісії документів, до участі в конкурсі допущено Жаботинську Ларису Валеріївну, вчителя історії Чернеччинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради.

16:29 30.11.2021

ПРОВЕДЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА З МЕТОЮ ВИЗНАЧЕННЯ ЙОГО ВАРТОСТІ

Відділ освіти Краснопільської селищної ради повідомляє, що відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна» 18.05.2021 проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна з метою визначення його вартості та подальшої передачі в оренду.

15:55 18.05.2021

Відділ освіти Краснопільської селищної ради повідомляє, що відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна» 05.05.2021 проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна з метою визначення його вартості та подальшої передачі в оренду.

16:13 06.05.2021

Оголошення на заміщення вакантної посади директора Краснопільської гімназії Краснопільської селищної ради

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Краснопільської гімназії Краснопільської селищної ради.

14:32 30.04.2021