Оголошення

Оголошення на заміщення вакантної посади директора Самотоївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Краснопільської селищної ради

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Самотоївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Краснопільської селищної ради.

14:31 30.04.2021

Оголошення на заміщення вакантної посади директора Славгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Краснопільської селищної ради

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Славгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Краснопільської селищної ради.

14:30 30.04.2021

Оголошення на заміщення вакантної посади директора Чернеччинського навчально–виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Чернеччинського навчально–виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради.

14:30 30.04.2021

ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ МАЙНА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності, а саме:

14:29 30.04.2021

16:51 19.04.2021

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади консультанта Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади консультанта Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради.

17:17 25.02.2021

Оголошення про зміну дати проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Тур’янського НВК Краснопільської селищної ради

У зв'язку з об'єктивними обставинами дату проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Тур’янського НВК Краснопільської селищної ради перенесено з 17.12.2020 на 18.12.2020.

15:30 11.12.2020

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА УГРОЇДСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  Угроїдської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

13:36 20.11.2020

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Тур’янського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради.

13:34 20.11.2020