A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Краснопільської селищної ради

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА УГРОЇДСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 20.11.2020 13:36
Кількість переглядів: 21

 Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  Угроїдської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

 Повна назва  закладу загальної середньої освіти: Угроїдська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

Місце знаходження закладу загальної середньої освіти: 42432,  Сумська обл., Краснопільський р-н, с.Угроїди, вул.  Мачулівка, 8.

Інформація про основні функціональні обов'язки директора, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти Краснопільської селищної ради.

Посаду директора закладу освіти  може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров'я, що не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):

  •  заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є невід'ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи для участі у конкурсі подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії  у період з 30.10.2020 по 28.11.2020 за адресою: вул. Мезенівська, 4, смт. Краснопілля, відділ освіти Краснопільської селищної ради.

Дата, місце проведення конкурсного відбору, його складові та тривалість учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.

Контактна особа – Мостова Аліна Юріївна (тел.7-12-36), електронна пошта osvita@krasnopilska-gromada.gov.ua.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень