Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Новини

У зв'язку зі складними погодними умовами 16 грудня 2020 року заклади загальної середньої освіти рекомендовано перевести на дистанційну форму навчання до покращення погодних умов.

Дата створення: 16:57 15.12.2020

У зв'язку зі складними погодними умовами 16  грудня 2020 року заклади загальної середньої освіти рекомендовано перевести на дистанційну форму навчання до покращення погодних умов.

У ЗВ'ЯЗКУ ЗІ СКЛАДНИМИ ПОГОДНИМИ УМОВАМИ 15 ГРУДНЯ 2020 РОКУ ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РЕКОМЕНДОВАНО ПЕРЕВЕСТИ НА ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ.

Дата створення: 20:56 14.12.2020

Шановні учасники освітнього процесу, на території громади склалися вкрай несприятливі погодні умови у вигляді ожеледиці. У зв'язку зі складними погодними умовами 15 грудня 2020 року заклади загальної середньої освіти рекомендовано перевести на дистанційну форму навчання.

Інформація для ознайомлення громадськості з кандидатом на посаду директора Тур’янського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Забаренком Євгеном Олександровичем

Дата створення: 14:36 08.12.2020

Я, Забаренко Євген Олександрович, кандидат на посаду «директор Тур'янського НВК».  Маю повну вищу освіту за спеціальністю “Історія” та здобув кваліфікацію історика, викладача історії. Одразу по завершенню університету, у 2016 році, своє життя пов'язав зі школою. Педагогічну діяльність розпочав на Батьківщині Олександра Олеся — у с. Верхосулка. Вже через рік почав працювати в с.Мала Рибиця на посаді вчителя історії. З 2018 року, за сумісництвом, працював учителем історії в Осоївському НВК. У 2018-2019 рр. - у Центрі дитячої та юнацької творчості с. Миропілля на посаді керівника краєзнавчого гуртка та директора Музею миропільського краю. Приймав безпосередню участь у створенні цього музею, проведенню екскурсій  та іншій організаційно-технічній діяльності.

Інформація для ознайомлення громадськості з кандидатом на посаду директора Угроїдської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Стрюковою Надією Володимирівною

Дата створення: 17:12 07.12.2020

Я, Стрюкова Надія Володимирівна, звертаюсь до Вас з проханням розглянути мою кандидатуру на посаду директора Угроїдської ЗОШ І – ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

Інформація щодо вакантних посад у закладах освіти Краснопільської селищної ради

Дата створення: 16:41 07.12.2020

Актуальна інформація щодо вакантних посад у закладах освіти Краснопільської селищної ради станом на 07 грудня  2020 року

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» в закладах освіти Краснопільської селищної ради

Дата створення: 09:03 07.12.2020

   Всеукраїнська  акція «16 днів проти насильства» — це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини. В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та з  метою формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства в закладах освіти Краснопільської селищної ради проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів:

Відбулося засідання конкурсної комісії

Дата створення: 16:05 04.12.2020

04 грудня 2020 року відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Тур’янського НВК Краснопільської селищної ради.

У закладах освіти Краснопільської селищної ради відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата створення: 16:38 03.12.2020

3 грудня в Україні відзначали Міжнародний день людей з інвалідністю. З метою формування толерантного ставлення до дітей та громадян з інвалідністю, сприйняття їх як рівноправних членів суспільства, привернення уваги до проблем інвалідів, формування позитивної громадянської позиції щодо їх вирішення у закладах освіти Краснопільської громади з нагоди свята пройшло чимало заходів:

Стартувала щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата створення: 21:47 27.11.2020

         Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», основними завданнями якої є привернення уваги громадськості до актуальних для  суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми.