A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Новини

Учні Самотоївського ліцею взяли участь у ІІІ етапі змагань з футзалу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Нещодавно у м. Суми відбувся ІІІ (районний, зональний) етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу серед команд Сумського району. Нашу громаду представляли юні футболісти Самотоївського ліцею: 1. Левченко Максим, Солопов Олександр, Святобатько Ярослав, Цибулька Євгеній, Тимошенко Матвєй, Осадчий Захар, Касянчик Олександр, Карабут Андрій разом з тренером, вчителем фізичної культури Придатком Миколою Григоровичем.

15:41 06.05.2024

Краснопільські волейболістки – призери ІІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед команд Сумського району

17-18 квітня 2024 року в м. Суми відбувся ІІІ (районний, зональний) етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед команд Сумського району. Нашу громаду представляли юні волейболістки Краснопільського                ліцею №1: Гонтар Аліна, Гонтар Анастасія, Кривошей Валерія, Рубан Вероніка, Гарета Дар’я, Пономарьова Дарина, Хлопенюк Крістіна, Гарета Діана, Рибалка Марія.

14:50 18.04.2024

Засідання колегії відділу освіти Краснопільської селищної ради

Відповідно до плану роботи відділу освіти Краснопільської селищної ради на 2024 рік  10 квітня 2024 року відбулося чергове засідання колегії відділу освіти Краснопільської селищної ради під головуванням начальника відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариси ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКО та за участю секретаря Краснопільської селищної ради Ірини ЮХТИ, яка повідомила щодо перспектив розвитку галузі освіти в умовах сьогодення та подякувала керівникам за організацію якісного освітнього процесу в громаді. На засіданні були присутні керівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Краснопільської селищної ради, представники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради. На колегії розглянуто питання: «Про вивчення стану організації освітнього процесу за дистанційною формою навчання у закладах загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради»,  «Про виконання рішення колегії 29.03.2023 «Про стан функціонування офіційних веб-сайтів закладів освіти» (у порядку контролю)»; «Про стан організації фізкультурно-спортивної роботи та реалізацію загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом» в умовах воєнного стану закладах загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради; «Про виконання рішення колегії 29.03.2023 «Про організацію діяльності музеїв закладів освіти як важливої складової національно-патріотичного виховання» (у порядку контролю)».

15:46 10.04.2024

В Краснопільському ліцеї № 2 відкрито Хаб психологічної підтримки "Зона комфорту"

У рамках програми "Молодь Сумщини", за підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА в Краснопільському ліцеї № 2  відкрито інноваційний проєкт - Хаб психологічної підтримки "Зона комфорту". Ініціатором проекту виступила психолог ліцею Вікторія Ушкалова. Цей крок спрямований на створення безпечного простору, де кожен учень може знайти розуміння, підтримку та допомогу у вирішенні своїх проблемних питань. Хаб "Зона комфорту" не лише надає доступ до психологічної допомоги, а й створює атмосферу взаємопідтримки та спільної роботи, сприяючи розвитку емоційного і соціального благополуччя серед здобувачів освіти. Спільними зусиллями ми будуємо майбутнє, де кожен учень має можливість розвиватися та досягати своїх цілей.

17:48 08.02.2024

Юні спортсмени Краснопільщини взяли участь в довгоочікуваному та напруженому обласному фіналі «Cool Games»

На Сумщині яскраво стартували фінальні змагання обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games», який проводиться з метою реалізації ініціативи Президента України «Пліч-о-пліч».

08:29 21.12.2023

Передача ноутбуків для Краснопільської громади

Сьогодні керівники закладів загальної середньої освіти, що знаходяться на відстані до 5 кілометрів від кордону з російською федерацією, взяли участь у заході, на якому відбулася передача ноутбуків, наданих Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України, для забезпечення доступу до дистанційного навчання здобувачів освіти, які потребують цифрових пристроїв.  Захід відбувся за участі голови Сумської обласної державної адміністрації  - начальника обласної військової адміністрації Володмира Артюха та представника Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), координатора освітніх програм Анатолія Безпалюка. Для закладів освіти Краснопільської селищної ради передано 163 ноутбуки.

16:35 24.11.2023

Учні Краснопільськоі громади серед кращих в Сумському районі в змаганнях «Сool Games»!

16 листопада  в м. Суми відбувся зональний етап змагань Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Сool Games», в яких змагалися учні закладів освіти Сумського району. І яка б не була складна ситуація в житті, які б життєві негаразди не стали на шляху нашої освіти, але наші творчі та ініціативні вчителі фізичної культури та їх талановиті учнів показали рівень своєї підготовки у таких змаганнях. Нагадаємо, що команда Самотоївського ліцею приймала участь обласному етапі цих змагань у минулому навчальному році та гідно представила нашу громаду, а самі учні отримали масу задоволення та позитиву.

16:30 16.11.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень