Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Новини

Особистісно орієнтований підхід у сучасному освітньому просторі закладу загальної середньої освіти

Дата створення: 21:38 12.02.2020

Завдання школи – побачити в кожному вихованцеві “живинку”, корінь, що живить його духовні сили.

Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

Дата створення: 13:12 10.02.2020

08-09 лютого 2020 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Сумського державного університету відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій за завданнями Міністерства освіти і науки України.

Наступність між садочком та школою

Дата створення: 14:39 08.02.2020

Бути готовим до школи – не означає вміти читати, писати, рахувати.  Бути готовим до школи - всьому цьому навчитися. 

Інноваційне освітнє середовище закладу освіти

Дата створення: 13:47 07.02.2020

Розбудова України, як національної та європейської держави, потребує оновлення суспільної свідомості й духовного очищення її громадян. Однією зі складових формули Нової української школи є створення освітнього середовища, яке б сприяло утвердженню людської гідності дитини та її розвитку.

Педагогіка партнерства - одна зі складових формули Нової Української школи.

Дата створення: 17:02 05.02.2020

Нова школа працюватиме на засадах педагогіки партнерства, в основі якої – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Учні, батьки та вчителі, об’єднані спільними цілями та прагненнями, є добровільними та зацікавленими однодумцями, рівноправними учасниками освітнього процесу, відповідальними за результат.

Критичне мислення – «мистецтво» аналізувати

Дата створення: 14:12 29.01.2020

27-29 січня 2020 року на базі Краснопільської гімназії Краснопільської селищної ради відбулись виїзні курси за вибором «Основи та технології розвитку критичного мислення учнів Нової української школи» (викладач Храменок Л.О.). 28 учителів закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради, що обрали даний курс, протягом трьох днів опановували стратегії та процедури критичного мислення, що дадуть змогу підвищити особистісну ефективність та успішність ухвалених рішень. Слухачі прагнули разом із викладачем удосконалити впровадження  партнерських засад навчального процесу замість примусових, забезпечити стійку пізнавальну мотивацію у вихованців, поєднувати високий теоретичний рівень занять із простотою та доступністю викладу.

ВІДБУЛОСЯ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ

Дата створення: 14:39 24.01.2020

Ранній вік – один із ключових періодів у житті дитини, період істотних змін в анатомо-фізіологічному, психічному розвитку, спілкуванні з дорослими. Саме в цьому віці провідну роль у пізнанні дитиною оточуючої дійсності відіграє сприймання. Воно становить основу розвитку всіх пізнавальних процесів – пам’яті, мислення, уяви. Тому вихователю важливо розуміти тонкощі розвитку сенсорних процесів на етапі раннього віку та ефективно організовувати освітній процес з малечею. 

Талановиті діти Краснопільщини

Дата створення: 13:20 24.01.2020

Наші діти не тільки добре навчаються, про що свідчать перемоги у предметних олімпіадах, а й беруть активну участь у відбіркових, обласних та Всеукраїнських конкурсах.

Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!

Дата створення: 17:19 23.01.2020

21-22 січня на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Краснопільську ОТГ представляла учениця 8 класу Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коваль Богдана , яка  виборола почесне  І місце.

День Соборності у позашкіллі

Дата створення: 15:46 22.01.2020

22 січня наша держава відзначає День Соборності України. У цей день 101 рік тому було проголошено Акт возз'єднання Української народної республіки і Західно-Української народної республіки в єдину українську державу. Попри такий значний часовий проміжок і сьогодні для українців цей день є нагадуванням про те, що сила нашої держави в єдності українських земель.