Новини

Заклади освіти Краснопільської селищної ради долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата створення: 09:05 11.05.2021

І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів...

Відновлюється освітній процес в закладах освіти Краснопільської селищної ради

Дата створення: 13:22 10.05.2021

Згідно з протоколом засідання №7 від 07.05.2021 Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій на території Сумської області скасовано "червоний" рівень епідемічної небезпеки та вводяться обмежувальні протиепідемічні заходи для "жовтого" рівня епідемічної небезпеки.

Заклади освіти Краснопільської селищної ради отримали 8 Грантових Сертифікатів на право користування електронними освітніми ресурсами для інклюзивного навчання в початковій школі

Дата створення: 10:11 29.04.2021

Заклади освіти Краснопільської селищної ради долучилися до всеукраїнського проєкту з подолання цифрової освітньої нерівності в Україні «Інноваційний прорив» та отримали 8 Грантових Сертифікатів ринкова вартість яких складає 284 000,00 грн на право користування електронними освітніми ресурсами для інклюзивного навчання в початковій школі.

Відбулося засідання журі І етапу фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» у 2021році

Дата створення: 10:58 28.04.2021

З метою сприяння пошуку педагогічних ідей щодо модернізації та вдосконалення змісту дошкільної освіти, упровадження сучасних інноваційних моделей освітнього процесу, активізації професійного зростання, самоосвітньої та творчої діяльності педагогічних кадрів громади, формування інноваційної культури педагога та ефективного розв’язання поставлених науково-методичних завдань для досягнення нової сучасної якості дошкільної освіти відбувся І етап фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти Краснопільської селищної ради «Світ дошкілля» у 2021 році.

26 квітня - 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

Дата створення: 13:42 26.04.2021

26 квітня - 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи. Це знакова дата для кожного українця. Вона розділила життя на до і після. Саме в цей день у 1986 році сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС.

ЗІ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПСИХОЛОГА!

Дата створення: 14:40 23.04.2021

Шановні психологи освітянської галузі!

Організація освітнього процесу в закладах освіти Краснопільської селищної ради під час карантинних обмежень

Дата створення: 11:15 12.04.2021

Згідно з протоколом засідання №4 від 23.03.2021 Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території Сумської області встановлено з 00 год. 00 хв. 24.03.2021 «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Засідання робочої групи НАССР відділу освіти Краснопільської селищної ради

Дата створення: 14:15 07.04.2021

07 квітня 2021 року у відділі освіти Краснопільської селищної ради відбулося засідання робочої групи НАССР.

Велике прибирання – працівники відділу освіти долучились до Дня благоустрою

Дата створення: 16:13 02.04.2021

У рамках проведення Дня благоустрою працівники відділу освіти спільно з працівниками Центру професійного розвитку педагогічних працівників, інклюзивно-ресурсного центру та Центру дитячої та юнацької творчості  долучилися до впорядкування закріпленої території.

ВІДБУЛАСЯ АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата створення: 15:03 02.04.2021

З метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу 1 та 2 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня у відділі освіти Краснопільської селищної ради.