Новини

Педагоги школи раннього творчого розвитку «Кіндер-сюрприз» ЦДЮТ Краснопільської селищної ради вітають маленьких випускників

Дата створення: 16:56 02.06.2020

Педагоги школи раннього творчого розвитку «Кіндер-сюрприз» ЦДЮТ Краснопільської селищної ради щиро вітають наших маленьких випускників: Дерев’янченко Анастасію, Середу Дашу, Пальощенко Вероніку,Тарасову Катерину, Коломієць Єлізавету, Смоленка Олександра, Малишко Вероніку, Мандриченко Олександру, Кривошей Поліну, Лісаченко Олександру, Яровенко Вероніку, Жирнова Тимура, Жаботинську Евеліну, Діденка Богдана, Гунченко Поліну та Готру Софію із закінченням навчання у нашій школі і з Днем захисту дітей.

ЗНО-2020: основні дати

Дата створення: 10:59 02.06.2020

Затверджено графік пробного ЗНО - 2020

Дата створення: 10:47 02.06.2020

У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з історії України,  математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 17 червня.

Проблеми інклюзії в закладах дошкільної освіти

Дата створення: 17:14 01.06.2020

Питання інклюзії сьогодні набуває широкої актуальності. Інклюзивна освіта стає доступною для дітей з особливими освітніми потребами. Інклюзивна освіта – це система освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту в умовах освітнього закладу. Інклюзивний освітній заклад – це заклад освіти, який відкритий для навчання всіх дітей, незалежно від їхніх фізичних, інтелектуальних, соціальних, емоційних, мовних чи інших особливостей.

Підбито підсумки Всеукраїнського онлайн-конкурсу «Відун»

Дата створення: 13:31 01.06.2020

23 травня 2020 року  Українським державним центром національно-патріотичного виховання проводився Всеукраїнський онлайн-конкурс «Відун». Активну участь у заході взяли рої Краснопільської гімназії, Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Самотоївської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів, Осоївського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» та Угроїдської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

Вітаємо з Днем захисту дітей!

Дата створення: 09:11 01.06.2020

Дорогі діти! Шановні батьки!

Зі святом останнього дзвоника!

Дата створення: 16:16 29.05.2020

Сьогодні, 29 травня 2020 року,  у закладах освіти Краснопільської селищної ради пройде «Останній дзвоник». Однак,  цього року він буде  не таким, як завжди, а в режимі онлайн. Деякі школи вирішили, що карантин  не стане на заваді і придумали свої оригінальні варіанти святкування закінчення навчального року:міні-фільми про випускників, про школи.

Центр дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради пропонує долучитися до флешмобу "Моє щасливе дитинство"

Дата створення: 14:16 28.05.2020

ЦДЮТ Краснопільської селищної ради пропонує долучитися до флешмобу "Моє щасливе дитинство", присвяченому Дню захисту дітей. Для цього потрібно поділитися своїми світлинами з дитинства, додавши хештег #моєщасливедитинство.

Обласний конкурс «Проба пера»

Дата створення: 11:55 28.05.2020

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації від 25.11.2019 № 751-ОД «Про проведення ХХІІІ обласного літературного конкурсу «Проба пера», з метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді у сфері літературної творчості, презентації їхніх творчих здобутків у квітні-травні 2020 року відбувся ІІ етап ХХІІІ обласного літературного конкурсу «Проба пера».