Відбулося чергове засідання колегії відділу освіти Краснопільської селищної ради

Дата: 30.03.2023 12:58

Відповідно до плану роботи відділу освіти Краснопільської селищної ради на 2023 рік 29 березня відбулося чергове засідання колегії відділу освіти Краснопільської селищної ради під головуванням начальника відділу освіти Краснопілсьької селищної ради Лариси ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКО. На засіданні були присутні керівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Краснопільської селищної ради, представники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

На колегії розглянуто питання: «Про стан функціонування офіційних веб-сайтів закладів освіти Краснопільської селищної ради»; «Про створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти Краснопільської селищної ради»; «Про роботу закладів освіти Краснопільської селищної ради щодо організації діяльності музеїв як важливої складової національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді».

По закінченню колегії з керівниками закладів освіти розглянуто ряд нагальних питань щодо функціонування закладів освіти: проведення національного мультипредметного тесту у 2023 році; проходження курсів з охорони праці, цивільного захисту, пожежної безпеки; щодо викладання предмету «Захист України» в закладах освіти у 2022-2023 н.р.; щодо значення національно-патріотичного виховання в умовах сьогодення.

Підбиваючи підсумки засідання, начальник відділу освіти Лариса  Леонідівна наголосила на важливості питання збереження життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу, подальше створення безпечних умов у закладах освіти, формування навичок безпечної поведінки, психоемоційної підтримки всіх учасників освітнього процесу.

Питання порядку денного взято до уваги, визначено ряд завдань поставлених до виконання.