Методичний супровід впровадження STEM-освіти

Методичний супровід впровадження елементів

STEM-освіти

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти Краснопільської селищної ради та в рамках фестивалю «STEМ-весна – 2020» 10 березня 2020 року в Краснопільській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося методичне засідання учителів біології та хімії «Впровадження елементів STEМ-освіти у навчанні хімії та біології».

В ході засідання учасники обговорили ефективні форми роботи для активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії та біології, особливу увагу звернули на впровадження елементів STEМ-освіти у навчанні предметів природничого напрямку.

Методист методичного кабінету  відділу освіти Олена ГОРОВА зосередила увагу присутніх на застосуванні нових методичних підходів до впровадження елементів STEM-освіти на уроках хімії та біології, зробила акцент на використанні інтегрованих завдань, змодельованих із життєвих ситуацій, встановленні міжпредметних зв’язків, формуванні в учнів цілісного, системного світогляду.

Керівник міжшкільного методичного об’єднання учителів хімії Володимир ЧУПРИНА ознайомив присутніх із впровадженням елементів STEM-освіти на уроках хімії та біології в Краснопільській ЗОШ І-ІІІ ст. Володимир Миколайович провів з учасниками практичне заняття, в ході якого вчителі мали можливість поринути в творчу діяльність та виготовити «слайми», муляжі трахеї людини та моделі атомів хімічних елементів.

Засідання пройшло в творчій та доброзичливій атмосфері, яке надихнуло учасників на  застосування отриманого досвіду на практиці, для розвитку здібностей і навичок своїх учнів, для формування якостей, які необхідні учневі для того, щоб бути успішним в сучасному житті.

План  заходів фестивалю «STEM-весна – 2020» в закладах освіти Краснопільської селищної ради