ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ІІ РІВНЯ

Дата створення: 14:44 01.04.2021

Сьогодні, 1 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня, де було розглянуто питання про відповідність займаним посадам, відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям, присвоєння кваліфікаційних категорій, відповідність раніше встановленим тарифним розрядам та встановлення тарифних розрядів педагогічним працівникам, керівникам закладів освіти Краснопільської селищної ради. Участь у засіданні взяли 7 членів атестаційної комісії ІІ рівня.

Розпочалася XVІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»

Дата створення: 08:47 01.04.2021

Сьогодні, а саме з 1 квітня, розпочалася XVІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», яка проходить під гаслом «Здорові немовлята!».

У режимі онлайн відбувся обласний форум педагогічних працівників закладів позашкільної освіти

Дата створення: 15:18 30.03.2021

30 березня 2021 року у режимі онлайн відбувся обласний форум педагогічних працівників закладів позашкільної освіти.

ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ СТИПЕНДІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата створення: 12:08 16.03.2021

Сьогодні, 16 березня 2021 року, у приміщенні відділу освіти Краснопільської селищної ради відбулося урочисте вручення стипендій Краснопільського селищного голови.

Відбулася онлайн-нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються виховною роботою в школі та педагогів-організаторів закладів освіти

Дата створення: 16:53 11.03.2021

11 березня 2021 року на базі відділу освіти Краснопільської селищної ради відбулася онлайн-нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються виховною роботою в школі та педагогів-організаторів закладів освіти Краснопілської селищної ради.

Перший Всеукраїнський форум "Центри професійного розвитку педагогічних працівників: виклики, освітні стратегії і партнерська взаємодія"

Дата створення: 09:57 05.03.2021

Працівники Комунальної установи «Центр професійного розвитку  педагогічних працівників» 3 березня 2021 року взяли участь у першому Всеукраїнському форумі "Центри професійного розвитку педагогічних працівників: виклики, освітні стратегії і партнерська взаємодія", організатором якого був Український інститут розвитку освіти.

Відбулася нарада керівників закладів освіти на тему: «Якісне харчування – шлях до здоров’я»

Дата створення: 08:38 04.03.2021

3 березня 2021 року у відділі освіти Краснопілської селищної ради відбулася нарада для керівників закладів освіти, під керівництвом начальника відділу освіти Лариси Дерев'янченко, за участі представників відділу освіти.

Проведено І етап Всеукраїнського конкурсу дитячих робіт та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти»

Дата створення: 17:11 01.03.2021

З метою формування у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності проведено І етап Всеукраїнського конкурсу дитячих робіт та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти».

НАРАДА ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Дата створення: 15:03 26.02.2021

Однією з найпоширеніших й ефективних форм роботи з керівними кадрами є проведення семінарів, на яких розглядаються нормативно-правові документи щодо організації навчально-виховного процесу в закладах освіти, обговорюються актуальні питання  управлінської діяльності, проходить обмін досвідом.