Тиждень безпеки дорожнього руху

У період з 14 по 20 листопада 2022 р. в Україні відбувся ІІ етап щорічного національного Тижня безпеки дорожнього руху в рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030. Тематика тижня: «Безпека на дорозі в умовах воєнного стану».

16:51 20.11.2022

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ «ОСВІТА» РОЗГЛЯНУТО НА НАРАДІ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відповідно до Плану роботи відділу освіти Краснопільської селищної ради 18 листопада 2022 відбулася нарада керівників закладів освіти Краснопільської селищної ради.

15:55 18.11.2022

Тиждень Толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу з 12 по 16 листопада 2022 року у закладах освіти Краснопільськох селищної ради проходив Тиждень толерантності під девізом «Толерантність– Дорога до миру та співпраці».  Відбулися години спілкування «Стежиною добра», «Умій дружити», «Хто така толерантна людина?», «Толерантність у нашому житті», «Що значить бути толерантним?».

15:12 17.11.2022

ДОШКІЛЛЯ СУМЩИНИ З УКРАЇНОЮ У СЕРЦІ

08 листопада в Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Обласного дня дошкілля "Дошкілля Сумщини з Україною в серці". Захід складався з двох частин – урочистої вітальної частини та марафону ідей « Дошкілля Сумщини під крилами захисту» (освітній процес в умовах воєнного стану).

16:01 09.11.2022

9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови. Сьогодні українці борються за свою незалежність і право говорити в своїй країні рідною мовою.

15:25 09.11.2022

ДІЛОВОДСТВО У ШКОЛІ: ДОЗВОЛЕНО ВЕСТИ КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ БЕЗ ПОТРЕБИ ДУБЛЮВАННЯ ЙОГО НА ПАПЕРІ

Заклади загальної середньої освіти матимуть можливість перевести документообіг в електронну форму, відповідно до наказу МОН від 8 серпня 2022 року № 707 «Про затвердження Інструкції з ведення ділової документації у закладах загальної середньої освіти в електронній формі» (зареєстрований у Міністерстві юстиції України 9 вересня 2022 за № 1029/38365).

15:55 04.11.2022

Вітання з професійним святом - Всеукраїнським днем дошкілля!

Шановні вихователі та всі працівники закладів дошкільної освіти Краснопільської селищної ради: директори, вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, кухарі та інші працівники, прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Всеукраїнським днем дошкілля.

10:34 25.09.2022