Конкурс «Моя Україна – соборна, вільна, неподільна!»

Дата створення: 11:52 28.05.2020

З метою вдосконалення змісту і засобів національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді у травні 2020 року відбувся обласний творчий конкурс «Моя Україна – соборна, вільна, неподільна!».  До участі в конкурсі було подано 57 робіт за номінаціями: «Есе» – 42 роботи, «Графіті» – 15 робіт.

ЗА НАШУ СВОБОДУ

Дата створення: 11:40 28.05.2020

У Центрі дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради національно-патріотичне виховання є невід’ємною складовою всієї системи виховання. Вихованці разом з керівниками гуртків постійно долучаються до акцій та заходів, метою яких є надання моральної підтримки воїнам АТО, розвиток почуття гордості за належність до українського народу, виховання любові до рідного краю, розвиток почуття патріотизму та відповідальності за своє майбутнє.

Онлайн-засідання методичного об’єднання учителів історії та суспільствознавчих дисциплін Краснопільської селищної ради

Дата створення: 15:08 27.05.2020

27 травня 2020 року відбулося онлайн-засідання методичного об’єднання учителів історії та суспільствознавчих дисциплін Краснопільської селищної ради «Удосконалення професійної компетентності та розвиток творчого потенціалу вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін через розширення професійних знань і практичних умінь. Особливості підготовки учнів до ЗНО, ДПА з історії у 2020 році».

ВИВЧЕННЯ ПИТАННЯ ПІДГОТОВКИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ДО ВІДКРИТТЯ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Дата створення: 13:58 27.05.2020

На виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), Протоколу позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.05.2020 № 12, 26.05.2020 здійснено комісійне обстеження закладів дошкільної освіти та дошкільних груп в навчально-виховних комплексах Краснопільської селищної ради щодо можливості відкриття на період карантину.

ОНЛАЙН-НАРАДА ЩОДО ВІДКРИТТЯ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Дата створення: 11:05 27.05.2020

25 травня 2020 року відділом освіти Краснопільської селищної ради проведено відео-нараду з керівниками закладів дошкільної освіти громади щодо умов роботи дошкілля в умовах карантинних обмежень та дотримання виконання нормативних документів і постанов Кабінету Міністрів України та Головного  державного  санітарного лікаря України.

Дата створення: 16:11 25.05.2020

Під час пандемії СОVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розв'язати певні супутні небезпечні виклики. За інформацією громадської організації «Ла Страда - Україна» Національна дитяча гаряча лінія з початку запровадження в Україні карантину прийняла понад 4 тис. звернень від дітей, підлітків, а також запитів дорослих щодо дітей. Більшість звернень тісно пов'язані з поширенням пандемії СОVID-19 та стосуються насильства і жорстокого поводження з дітьми у власних родинах (40% від загальної кількості звернень), проблем із психологічним здоров'ям дітей (20% від загальної кількості звернень), ризиків, з якими діти стикаються в Інтернеті (близько 20% від загальної кількості звернень) тощо (статистика звернень додається).

Онлайн-конференція учителів математики Краснопільської селищної ради

Дата створення: 16:32 22.05.2020

22 травня 2020 року відбулася онлайн-конференція учителів математики закладів освіти Краснопільської селищної ради за темою «Актуальні питання розвитку математичної освіти. Перспективи та шляхи впровадження». В ході онлайн-конференції учасники обговорили питання самоосвітньої діяльності вчителів, підвищення власного фахового рівня та рівня математичної грамотності учнів, зупинилися на проблемах  завершення  2019-2020 навчального року, значну увагу звернули на особливості підготовки учнів до складання ЗНО  з математики  в 2020 році.

23 ТРАВНЯ СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН-КОНКУРС “ВІДУН” У РАМКАХ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ “СОКІЛ” (“ДЖУРА”)

Дата створення: 15:00 22.05.2020

23 травня 2020 року Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді проводиться Всеукраїнський  онлайн-конкурс «Відун», присвячений Дню Героїв України.

ЗАТВЕРДЖЕНО ГРАФІК ЗНО-2020: ОСНОВНА СЕСІЯ ВІДБУДЕТЬСЯ 25 ЧЕРВНЯ–17 ЛИПНЯ, РЕЗУЛЬТАТИ ОГОЛОСЯТЬ ДО 29 ЛИПНЯ

Дата створення: 17:07 21.05.2020

Міністерство освіти і науки України затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році

Психологічний супровід адаптації першокласників

Дата створення: 14:56 21.05.2020

21 травня 2020 року завідувач методичним кабінетом Віра Бесараб взяла участь в обласному вебінарі для відповідальних за діяльність психологічної служби з питання психологічного супроводу адаптації першокласників в умовах НУШ, за організацією навчально-методичного центру психологічної служби Сумської області. Під час онлайн-зустрічі було акцентовану увагу учасників на меті та завданнях фахівців психологічної служби, ознайомлено алгоритмом роботи практичного психолога під час адаптаційного періоду учнів першого класу.