2 листопада під головуванням начальника відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариси Дерев'янченко відбулася колегія відділу освіти. На порядок денний колегії було винесено питання «Про підсумки проведення Національного мультипредметного тесту у 2023 році» та «Соціальна роль закладів освіти в умовах воєнного стану». За підсумками колегія ухвалила рішення, які спільними зусиллями доведеться вирішувати адміністрації закладів та відділу освіти.
09:30 03.11.2023