В Краснопільському ліцеї № 2 відкрито Хаб психологічної підтримки "Зона комфорту"

Дата: 08.02.2024 17:48

У рамках програми "Молодь Сумщини", за підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА в Краснопільському ліцеї № 2  відкрито інноваційний проєкт - Хаб психологічної підтримки "Зона комфорту". Ініціатором проекту виступила психолог ліцею Вікторія Ушкалова. Цей крок спрямований на створення безпечного простору, де кожен учень може знайти розуміння, підтримку та допомогу у вирішенні своїх проблемних питань. Хаб "Зона комфорту" не лише надає доступ до психологічної допомоги, а й створює атмосферу взаємопідтримки та спільної роботи, сприяючи розвитку емоційного і соціального благополуччя серед здобувачів освіти. Спільними зусиллями ми будуємо майбутнє, де кожен учень має можливість розвиватися та досягати своїх цілей.