Сила СпівДії. USAID разом з волонтерами надали Угроїдському ліцею 30 ноутбуків

Угроїдський ліцей Краснопільської селищної ради став учасником проєкту «СпівДія Ноут», що реалізується в Україні. Прийом заявок здійснювався з 5 до 15 грудня 2022 року, а в березні 2023 року стали відомі переможці проєкту.

16:19 18.04.2023

Відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Сьогодні, 4 квітня 2023 року у відділі освіти Краснопільської селищної ради відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня. Членами атестаційної комісії визначено рівень професійної компетентності педагогічних працівників, ріст їхньої професійної майстерності, розвиток творчої ініціативи, забезпечення ефективності  освітнього процесу. Комісією  розглядалися клопотання атестаційних комісій першого рівня щодо присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», про відповідність педагогічного працівника раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»,  «спеціаліст  першої категорії»,  «спеціаліст» та присвоєння,  відповідність педагогічних звань.   Вітаємо педагогічних працівників з черговою атестацією та бажаємо творчих успіхів!

18:01 04.04.2023

ДЕЛЕГАЦІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У VI ФОРУМІ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ «ОСВІТА. РІК НЕЗЛАМНОСТІ. КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ»

30 березня 2023 року, у приміщені молодіжного центру «Романтика» м.Суми, відбувся VI форум директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Сумської області «Освіта. Рік незламності. Крокуємо до Перемоги», присвячений розгляду та обговоренню нагальних питань і проблем процесів навчання і виховання учнів в умовах реального часу, у контексті економічних, демографічних, інфраструктурних, кадрових, безпекових викликів сьогодення.

10:07 31.03.2023

Відбулося чергове засідання колегії відділу освіти Краснопільської селищної ради

Відповідно до плану роботи відділу освіти Краснопільської селищної ради на 2023 рік 29 березня відбулося чергове засідання колегії відділу освіти Краснопільської селищної ради під головуванням начальника відділу освіти Краснопілсьької селищної ради Лариси ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКО. На засіданні були присутні керівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Краснопільської селищної ради, представники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

12:58 30.03.2023

Вибір підручників та посібників для 1 класів НУШ

Відділом освіти Краснопільської селищної ради здійснено узагальнений вибір підручників та посібників для 1 класів Нової української школи закладів загальної середньої освіти за кошти державного бюджету, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 27.01.2023 №1/1299-23 «Про забезпечення виконання наказу МОН від 30 вересня 2022 року №869 (зі змінами)».

11:09 14.03.2023