Щодо відкриття садочків

Дата створення: 18:29 15.06.2020

Кабінет Міністрів України дозволив із 25 травня 2020 року відкрити заклади дошкільної освіти. Відповідно до рішення обласної та районної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було прийнято рішення про поновлення роботи закладів дошкільної освіти Краснопільської селищної ради. Проте, заклад дошкільної освіти зможе відкритися тільки за умови виконання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, які були розроблені Головним санітарним лікарем України спільно з МОН.

Мій світ психології

Дата створення: 15:01 12.06.2020

Протягом лютого – квітня 2020 року в області реалізовано дистанційний проєкт «Мій світ психології». Проєкт започатковано з метою підвищення рівня психологічної культури здобувачів освіти, їх мотивації до саморозвитку, самопізнання. Проєкт реалізовувався у 2 етапи: І етап – з 26 лютого до 12 березня  2020 року; ІІ етап – з 16 березня до 10 квітня 2020 року.

Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в закладах загальної середньої освіт в умовах Нової української школи

Дата створення: 14:58 12.06.2020

Одним із напрямків реформування системи освіти України є інтегрування дітей з особливими освітніми потребами в освітній простір. Залучення дитини, яка має особливі освітні потреби, до інклюзивних груп та інклюзивних класів передбачає її обов’язковий психологічний супровід. Організація ефективного психологічного супроводу дітей з ООП з перших днів їх перебування в закладі освіти сприяє прискоренню процесу адаптації до нових умов життєдіяльності та створенню комфортних умов для нав­чання і психологічного розвитку.

Дата створення: 10:24 10.06.2020

Відповідно до рішення виконавчого комітету Краснопільської селищної ради від 01.06.2020 № 69, Акту санітарно-епідеміологічного обстеження Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 04.06.2020 Краснопільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 «Малятко» Краснопільської селищної ради поновив роботу з 10 червня 2020 року.

Велика розмова про безбар’єрність

Дата створення: 16:57 09.06.2020

Останнім часом ми всі живемо в умовах карантину. За мить мільйони людей отримали досвід життя в чотирьох стінах, повної або часткової ізоляції, необхідності перевести в онлайн велику кількість звичних справ – роботу, покупки, спілкування з друзями та навіть побачення…

Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами в закладах дошкільної освіти

Дата створення: 15:55 05.06.2020

5 червня 2020 року завідувач методичним кабінетом Віра Бесараб та директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради Людмила Петрова взяли участь в обласному вебінарі для відповідальних за діяльність психологічної служби з психологічного супроводу інклюзивної освіти в умовах закладу дошкільної освіти. Під час онлайн-зустрічі  акцентовану увагу учасників на основних функціях та алгоритмі діяльності фахівців психологічної служби щодо супроводу дітей з ООП, на нормативно-правовому забезпеченні, основних напрямках та завданнях інклюзивного навчання.

Психологічний супровід першокласників в умовах Нової української школи

Дата створення: 15:17 04.06.2020

Організація ефективного психологічного супроводу дитини з перших днів перебування в закладі освіти прискорить процес адаптації її до шкільного життя, та забезпечить створення соціально-психологічних умов для успішного навчання і психологічного розвитку в ситуаціях шкільної взаємодії. На сьогоднішній день фахівцями психологічної служби вже напрацьовано певний досвід роботи щодо супроводу першокласників на етапі адаптації до навчання у школі.  У той же час у процесі реформування системи початкової освіти, зміст діяльності спеціаліста психологічної служби з означеного питання потребує перегляду та внесення коректив відповідно до концептуальних засад НУШ та Державного стандарту початкової освіти.

Конкурс «Знай і люби свій край»

Дата створення: 08:48 04.06.2020

Вихованці гуртка образотворчого мистецтва "Аквамарин" (кер. С. Колесникова-Колодка), гуртків декоративно-ужиткового мистецтва "Чарівна намистинка" (кер. О. Овєчкіна), "Ред булл" (кер. С. Кононенко) ЦДЮТ Краснопільської селищної ради приймають участь у заочному обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» з роботами, які створені під час карантину.

Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 17:12 03.06.2020

03 червня 2020 року проведено нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти під головуванням начальника відділу освіти Лариси Дерев’янченко.

Онлайн-консультація з питань розвитку галузі освіти Краснопільської ОТГ з представниками Сумського регіонального офісу «U-LEAD з Європою»

Дата створення: 19:06 02.06.2020

02 червня 2020 року відбулася онлайн-консультація для працівників відділу освіти Краснопільської селищної ради командою Сумського регіонального офісу «U-LEAD з Європою» на чолі з Мариною Лобовою.