A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Дата: 29.09.2023 09:57
Кількість переглядів: 16

 

 

 

Цього року професійне свято усіх працівників освітньої галузі особливе – обпалене війною, але попри все, працівники закладів освіти продовжують тримати освітній фронт.

Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи. Саме на плечі вчителя лягає особливо відповідальна місія: бути для молодшого покоління джерелом мудрості і знань. Від вчителя, педагога у великій мірі залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство. Високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до держави та рідної землі виховуєте Ви, педагоги, в юних мешканцях нашої громади.

Щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Бажаю Вам міцного здоров`я, творчої енергії та успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності! А в родині – душевного спокою, міцної підтримки, щастя та благополуччя! Здоров’я, любові, достатку і всіх вам благ!

 

ВСІМ мирного неба та ПЕРЕМОГИ!

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень