A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Краснопільської селищної ради

У закладах загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради відбувся онлайн-конкурс малюнків та літературних творів «Олімпійський рух: історія та сьогодення»

Дата: 03.07.2023 10:25
Кількість переглядів: 30

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 11.04.2023 №142-ОД «Про проведення онлайн-конкурсу малюнків та літературних творів «Олімпійський рух: історія та сьогодення» серед учнів Сумської області», з метою виховання у дітей та підлітків закладів освіти громади гуманістичних ідеалів олімпізму, формування у них потреби ведення здорового способу життя, розвитку творчих здібностей та залучення їх до активних занять спортом і фізичною культурою, відповідно до наказу відділу освіти Краснопільської селищної ради від 24.04.2023117-ОД «Про проведення онлайн-конкурсу малюнків та літературних творів «Олімпійський рух: історія та сьогодення» серед учнів Краснопільської селищної ради» протягом травня-червня 2023 року відбувся конкурс у закладах освіти громади.

 

На розгляд журі другого туру конкурсу було представлено 32 роботи в номінації «Художні твори» та «Літературні твори» з таких закладів освіти: Угроїдський ліцей, Краснопільський ліцей №2, Самотоївський ліцей, Чернеччинський ліцей, Осоївський ліцей, Славгородський ліцей, Мезенівський ліцей, Ряснянський ліцей, Покровська гімназія.

 

Конкурсні роботи були виконані на високому рівні, відповідали тематиці конкурсу. Журі визначило переможців другого туру онлайн-конкурсу в номінації «Художні твори»: І вікова категорія – Сінельнік Нікіта (Угроїдський ліцей), ІІ вікова категорія – Заїка Ярослав (Осоївський ліцей), ІІІ вікова категорія – Журба Анна (Угроїдський ліцей). В номінації «Літературні твори» переможцями стали учениця  Славгородського ліцею – Мальцева Валерія (вид роботи «Вірш») та учениця Покровської гімназії – Самойлова Анна. Роботи переможців направлено до участі в третьому (обласному) турі онлайн-конкурсу малюнків та літературних творів «Олімпійський рух: історія та сьогодення» серед учнів Сумської області. Всі учасники другого туру онлайн-конкурсу нагороджені Дипломами за участь.

В цей нелегкий для нашої країни час дякуємо всім учням, які проявили свої таланти, креативність, творчість у своїх конкурсних роботах! Успіхів, олімпійської сили волі, миру і перемоги!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень