Засідання колегії відділу освіти Краснопільської селищної ради

Дата: 10.04.2024 15:46

Відповідно до плану роботи відділу освіти Краснопільської селищної ради на 2024 рік  10 квітня 2024 року відбулося чергове засідання колегії відділу освіти Краснопільської селищної ради під головуванням начальника відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариси ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКО та за участю секретаря Краснопільської селищної ради Ірини ЮХТИ, яка повідомила щодо перспектив розвитку галузі освіти в умовах сьогодення та подякувала керівникам за організацію якісного освітнього процесу в громаді. На засіданні були присутні керівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Краснопільської селищної ради, представники КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради. На колегії розглянуто питання: «Про вивчення стану організації освітнього процесу за дистанційною формою навчання у закладах загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради»,  «Про виконання рішення колегії 29.03.2023 «Про стан функціонування офіційних веб-сайтів закладів освіти» (у порядку контролю)»; «Про стан організації фізкультурно-спортивної роботи та реалізацію загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом» в умовах воєнного стану закладах загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради; «Про виконання рішення колегії 29.03.2023 «Про організацію діяльності музеїв закладів освіти як важливої складової національно-патріотичного виховання» (у порядку контролю)».

По закінченню колегії з керівниками закладів освіти розглянуто ряд нагальних питань щодо функціонування закладів освіти: курсова перепідготовка педагогічних працівників у 2024 році, робота фахівців психологічної служби, прийом учнів до 1 класу, робота в закладах освіти з цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освіти тощо.

Підбиваючи підсумки засідання, начальник відділу освіти Лариса  Леонідівна наголосила на важливості питання збереження життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу, подальше створення безпечних умов у закладах освіти, формування навичок безпечної поведінки, психоемоційної підтримки всіх учасників освітнього процесу.

Питання порядку денного взято до уваги, визначено ряд завдань поставлених до виконання.