Відбулась благочинна акція «Стань помічником Святого Миколая»

Дата: 19.12.2022 14:33

З 21 листопада по 19 грудня в закладах освіти Краснопільської селищної ради відбулась благочинна акція «Стань помічником Святого Миколая», до якої долучилися педагоги, батьки та здобувачі освіти.

Були виготовлені маскувальні сітки, які були передані бійцям ЗСУ. До їх виготовлення у вільний від роботи час долучилися педагоги, технічний персонал, батьки учнів.

Здобувачі освіти виготовляли листівки та аплікації з привітаннями, патріотичну символіку (прапорці, браслети, підвіски для автомобілів, магніти) обереги для наших захисників (ляльки-мотанки, іконки з зображенням Святого Миколая, ангелів-охоронців).

Закуплено термошкарпетки, зимові устілки у взуття, чай, каву, цукерки та печиво.

Упевнені, що такі подарунки стануть часткою подяки нашим воїнам, створять святковий настрій бійцям в суворих умовах війни. Сподіваємося, що подарунки створені дитячими руками, зігріють воїнів душевним теплом, оберігатимуть їх від ворожих куль та допоможуть здобути Перемогу і Мир для нашої України.