Зимові шкільні канікули 2022/2023

Дата: 10.01.2023 10:31

З метою забезпечення змістовного дозвілля дітей і юнацтва під час зимових шкільних канікул 2022/2023 навчального року, якісного проведення  виховних заходів під час новорічно-різдвяних свят у період з 24.12.2022 по 09.01.2023 в закладах освіти Краснопільської селищної ради проведено ряд  заходів, у тому числі з використанням дистанційних технологій, а саме:

• online Party «Near Dance Party»;
  • вікторина для краєзнавців «Новорічний мікс»;
  • онлайн брейк – кава «Сімейні традиції на Новий рік»;
  • онлайн-виставка новорічно-різдвяних малюнків «Зимова казка»;
  • онлайн майстер –клас «Виготовлення прикрас для ялинки»;
  • інтелектуальна гра «Відпочивай та про розвиток не забувай»;
  • виготовлення новорічної іграшки «Символа року 2023 року - Кролик»;
  • новорічна вікторина «Як святкують новий рік у різних країнах світу»;
  • індивідуальна робота з учнями, що потребують корекції знань;
  • година корисної інформації «Зимові свята в Україні»;
  • казковий марафон «Країна чарівних казок. Новорічні вітання від казкових героїв»;
  • віртуальна екскурсія «Подорож історичними місцями України»;
  • створення презентації «Мої канікули»;
  • тренінгові заняття «Здоров’я та здоровий спосіб життя»;
  •  матчева зустріч з настільного волейболу;
  • новорічний турнір з футболу;

Щодня для учнів та вихованців закладів освіти працювали шкільні бібліотеки, гуртки згідно графіка роботи.

Психологами та соціальними педагогами закладів освіти проведено психологічний онлайн-КВК «Шукачі пригод», заняття «У світі цікавої психології».

Класними керівниками шкіл з кожним учнем проведено індивідуальну роз’яснювальну роботу щодо ознайомлення з питаннями про дотримання вимог протипожежної безпеки та правил безпечної поведінки учасниками масових заходів, зокрема, заборонено використання відкритого вогню, петард  та інших пожежо- і вибухонебезпечних предметів, забезпечено організацію профілактичної роботи щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби, гострих респіраторних та інших інфекційних захворювань і травматизму, дотримання правил безпечної поведінки, оголошення сигналу «Повітряна тривога» під час проведення новорічно-різдвяних свят та у будні дні.