Відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 04.04.2023 18:01

Сьогодні, 4 квітня 2023 року у відділі освіти Краснопільської селищної ради відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня.
Членами атестаційної комісії визначено рівень професійної компетентності педагогічних працівників, ріст їхньої професійної майстерності, розвиток творчої ініціативи, забезпечення ефективності  освітнього процесу.
Комісією  розглядалися клопотання атестаційних комісій першого рівня щодо присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», про відповідність педагогічного працівника раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»,  «спеціаліст  першої категорії»,  «спеціаліст» та присвоєння,  відповідність педагогічних звань.
Вітаємо педагогічних працівників з черговою атестацією та бажаємо творчих успіхів!