A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Краснопільської селищної ради

ДЕЛЕГАЦІЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У VI ФОРУМІ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ «ОСВІТА. РІК НЕЗЛАМНОСТІ. КРОКУЄМО ДО ПЕРЕМОГИ»

Дата: 31.03.2023 10:07
Кількість переглядів: 59

30 березня 2023 року, у приміщені молодіжного центру «Романтика» м.Суми, відбувся VI форум директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Сумської області «Освіта. Рік незламності. Крокуємо до Перемоги», присвячений розгляду та обговоренню нагальних питань і проблем процесів навчання і виховання учнів в умовах реального часу, у контексті економічних, демографічних, інфраструктурних, кадрових, безпекових викликів сьогодення.

Захід відвідали секретар Краснопільської селищної ради Ірина ЮХТА, начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариса ДЕРЕВ'ЯНЧЕНКО, керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти Краснопільської селищної ради.

Під час проведення заходу керівники закладів освіти:

Переглянули виставку-презентацію «Інновації в освіті».

Були учасниками педагогічного нетворкінгу.

Проговорили питання STEM-освіти.

Забезпечення та подальше впровадження Нової української школи .

Побачили, як організувати безпечне освітнє середовище .

Імпровізовані шкільні класи, лавки з книгами, презентації, виступи та ще багато цікавих локацій можна було побачити на святі.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень