A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Краснопільської селищної ради

ПРОВЕДЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА З МЕТОЮ ВИЗНАЧЕННЯ ЙОГО ВАРТОСТІ

Дата: 06.05.2021 16:13
Кількість переглядів: 24

Відділ освіти Краснопільської селищної ради повідомляє, що відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна» 05.05.2021 проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна з метою визначення його вартості та подальшої передачі в оренду.

Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки:

- частина нежитлового приміщення за адресою: 42437, Сумська обл., Сумський район, с. Покровка, вул. Садова, б. 64 загальною площею  61,5 кв. м. з метою визначення його вартості для подальшої передачі в оренду визнано - суб’єкта оціночної діяльності Педченка Андрія Миколайовича (сертифікат № 930/19 від 02.12.2019 р.).


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень