Визначено переможця конкурсного відбору на заміщення вакантної посади консультанта Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради

Дата: 18.02.2022 10:31

Висновок

Відповідно до Порядку конкурсного відбору педагогічних працівників Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради, затвердженого рішенням п’ятдесят другої сесії Краснопільської селищної ради сьомого скликання від 04.11.2020 №1307, за результатами конкурсного відбору на заміщення вакантної посади консультанта Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради, який відбувся 17.02.2022,  переможцем визначено:

1. Колибіну Ларису Василівну

Конкурсна комісія