Дата: 30.11.2021 16:29

30 листопада 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення посади керівника Чернеччинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради. За результатами опрацювання поданих конкурсній комісії документів, до участі в конкурсі допущено Жаботинську Ларису Валеріївну, вчителя історії Чернеччинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради.