Вітання з Днем працівників освіти!

Дата: 02.10.2022 09:16

Шановні освітяни!

Ваша робота – це не просто праця – це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі.

Сьогодні важко думати позитивно, планувати майбутнє, вимикати страх і тривогу. Окрім викладання, де Ви тримаєте стрій біля дошки чи в Класрумі, багато-хто з вас волонтерив та продовжує це робити. Дякую вам за ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність і велике терпіння

Нехай кожен успіх будь-якого з учнів буде гордістю для Вашого серця, нехай кожен урок, даний Вами, дарує дітям не тільки знання і вміння міркувати, але і віру в хороше, надію на краще, різнокольорові мрії та силу прагнення до них. Бо війна і без того забрала в нас так багато приємного й доброго.

Будьмо оптимістами, що навіть перебуваючи між двома неприємностями, завжди загадують бажання. А бажання на всіх нас єдине: вижити та перемогти! І вчити дітей, які будуватимуть нашу незалежну, суверенну, вільну, єдину Україну!

З повагою, начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради Лариса ДЕРЕВ'ЯНЧЕНКО!