Тиждень Толерантності

Дата: 17.11.2022 15:12

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу з 12 по 16 листопада 2022 року у закладах освіти Краснопільськох селищної ради проходив Тиждень толерантності під девізом «Толерантність– Дорога до миру та співпраці».  Відбулися години спілкування «Стежиною добра», «Умій дружити», «Хто така толерантна людина?», «Толерантність у нашому житті», «Що значить бути толерантним?».

Упродовж Тижня толерантності всі учні та вихованці закладів освіти приймали активну участь в заходах. Тиждень був цікавий та корисний не тільки для школярів, але й для педагогів. Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.