Вітання з професійним святом - Всеукраїнським днем дошкілля!

Дата: 25.09.2022 10:34

Шановні вихователі та всі працівники закладів дошкільної освіти Краснопільської селищної ради: директори, вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, кухарі та інші працівники, прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Всеукраїнським днем дошкілля.

ДОШКІЛЛЯ - перша і найвища ступінь освіти. А батьки і вихователі – конструктори крил для дітей, які, з'явившись на землі, мріють знову піднятись до зірок.

Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи. Щира Вам подяка за щоденну працю, любов, турботу та щасливі усмішки дітей.
Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло ваших сердець, жага до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новими почуттями та перемогами.

Міцного Вам здоров’я, миру, натхнення, здійснення усіх мрій та сподівань!