Дата: 20.11.2022 16:51

У період з 14 по 20 листопада 2022 р. в Україні відбувся ІІ етап щорічного національного Тижня безпеки дорожнього руху в рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030. Тематика тижня: «Безпека на дорозі в умовах воєнного стану».

Впродовж тижня Тижня в закладах освіти Краснопільської селищної ради організовано та проведено заходи, спрямовані на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, зокрема: проведено єдиний національний урок «Безпечна дорога додому»; бесіди з батьками учнів та акцентувати увагу на проблеми щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки; проведено цикл  онлайн-заходів з практичних навичок поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів.