Відділ освіти Краснопільської селищної ради

Заклади освіти Краснопільської селищної ради розпочали новий навчальний рік

Початок нового навчального року залишається святом, незважаючи на війну, руйнування, біль та страхи, відсутність гучного дитячого сміху по коридорах закладів освіти нашої Краснопільської громади.
 Цей день 1 вересня 2022 року особливий, але заклади освіти Краснопільської громади продовжують працювати задля забезпечення своїх учнів якісною освітою, хоч і дистанційно.

Відповідно Закону України «Про освіту» саме керівник закладу освіти обирає форму навчання для закладу. Організація освітнього процесу залежить від безпекової ситуації в кожному населеному пункті. В умовах війни обласна військова адміністрація та засновник закладів приймають рішення, що необхідні для збереження життя та здоров’я всіх учасників освітнього процесу. Таким чином, за результатами засідання обласної комісії з питань готовності закладів освіти Сумської області до організації навчання та забезпечення безпеки учасників освітнього процесу від 31.08.2022 було прийнято рішення про запровадження дистанційної форми навчання у всіх закладах освіти Краснопільської громади, як громади, що знаходиться в 25-кілометровій зоні від кордону з російською федерацією та визнана громадою, де ведуться активні бойові дії.

Попри обпалене війною свято, нетрадиційний початок навчального року, в нашій громаді приступили до дистанційної форми навчання 1892 учнів в 13 закладах загальної середньої освіти, з них – 140 першокласників, які будуть отримувати скарби знань, використовуючи новітні комп’ютерні технології, освітні платформи, онлайн уроки.

Беззаперечно одне: всі наші діти мають право здобувати освіту, і завдання дорослих - батьків і освітян – створити умови для реалізації цього права, максимально убезпечивши їх від можливих ризиків життю і здоров'ю.
 Віримо, що вже зовсім скоро коридорами наших закладів освіти - лунатимуть дзвінкі голоси наших діточок, а мир і спокій знову пануватимуть у нашій рідній громаді.

Віримо в Перемогу разом!« повернутися до списку новин