Регіональний етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група)

Дата: 10.05.2022 12:06

У 2022 році матеріали на регіональний етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група) подаються до 20 травня 2022 року на електронну адресу комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю osvita.cocpo@sm.gov.ua (тема листа «Конкурс звітів роїв_територіальна одиниця»).

Умови проведення конкурсу розміщено на офіційному сайті комунального закладу Сумської обласної ради - обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю за посиланням (Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»): ocpo.sumy.ua/koordinacijna-robota/umovi-provedennja-zaxodiv.html.