Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення посади вчителя – реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Краснопільської селищної ради.

Дата: 24.01.2020 08:58

Найменування посади та умови оплати праці:

Вчитель-реабілітолог, згідно штатного розкладу, 1 ставка.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду:

• повна вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Реабілітологія», «Фізична реабілітологія»,«Лікувальна фізкультура»;
  • стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія, що містить прізвище, ім`я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв`язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копії документа про вищу освіту;
  • мотиваційний лист довільної форми.

У разі невідповідності поданих документів встановленим вимогам, претенденти до конкурсного відбору не допускаються, про що їм повідомляється відділом освіти Краснопільської селищної ради.

Документи, подані після закінчення встановленого терміну, не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, що непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 42400, смт Краснопілля, вул.Мезенівська, буд.4 або надсилати на електронну адресу osvita@krasnopilska-gromada.gov.ua.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном 7-10-75.