Звернення громадян

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: 42400, Сумська обл., Краснопільський р-н, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, буд. 4, або звернутися до начальника відділу освіти Краснопільської селищної ради відповідно до графіка прийому громадян з особистих питань.

Порядок звернення

1. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина та викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

2. Звернення може бути і усним (викладеним громадянином на особистому прийомі), і письмовим (надісланим поштою). При цьому письмове звернення має бути підписано заявником (заявниками) особисто із зазначенням дати. Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями.

Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає. Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» з 28 жовтня 2015 року письмове звернення також може бути надіслано з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Надіслати звернення відділу освіти Краснопільської селищної ради із використанням мережі Інтернет можна за електронною адресою: osvita@krasnopilska-gromada.gov.ua

Начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради:

Дерев'янченко Лариса Леонідівна

Телефон:  (05459) 7-10-75

Дні та години прийому: Щопонеділка 1400 до 1700, Щочетверга з 900 до 1200

За консультацією та попереднім записом можна звернутися до відповідальної особи за організацію особистого прийому громадян за телефоном:

(05459) 7-10-75Шиян Ольга Іванівна, секреар керівника відділу освіти Краснопільської селищної ради

У зв'язку з дотриманням режиму карантину прийом громадян  тимчасово призупинено