Вакансії

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс за заміщення посади вчителя – дефектолога комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Краснопільської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо  – кваліфікаційного рівня спеціаліст за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта»,  «Дефектологія». Стаж роботи за фахом не менше трьох років. Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, повинна подати такі документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; автобіографія, що містить прізвище, ім`я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв`язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; копію документа, що посвідчує особу, копії документа про вищу освіту; мотиваційний лист довільної форми. Документи подавати особисто до відділу освіти Краснопільської селищної ради за адресою:42400, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 4 або надсилати на електронну адресу osvita@krasnopilska-gromada.gov.ua.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу, основних функціональних обов`язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном +380978735491. Термін прийняття документів протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.