Проєкт "Велике будівництво"

Інформація про стан проведення реконструкції

Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради

станом на 15.04.2020

З моменту введення в експлуатацію Краснопільської школи (1984)  по 2017 рік ніяких капітальних ремонтів у закладі не проводилося. У 2017 році спільними зусиллями місцевої влади та Сумської обласної державної адміністрації заявку на реконструкцію Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів було включено до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

На даний час І чергу реалізації проекту «Реконструкція Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради  Сумської області» (заміна вікон, утеплення, оздоблення) проведено  в повному обсязі.

Станом на 15.04.2020 на базі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради здійснюється реалізація ІІ черги проекту «Реконструкція Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради  Сумської області (інженерні мережі та оздоблення приміщень)».

Відповідно до рішення десятої сесії Краснопільської селищної ради сьомого скликання від 05.01.2018 №9 «Про передачу функцій замовника та проектно-кошторисної документації» функції  замовника робіт по об’єкту «Реконструкція Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради  Сумської області» передано Управлінню капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації. Після проведення тендерних процедур Управлінням капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації визначено переможця ТОВ  "Універсалбуд-В", яка є підрядною організацією вищезазначеного об’єкта.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 № 351-р  «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» виділено 24000,0 тис грн. на завершення проекту «Реконструкція Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради  Сумської області (інженерні мережі та оздоблення приміщень)». Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  від 15 травня 2019 року №351-р «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» для реалізації ІІ черги проекту, вартість якого – 27208,576 тис. грн., виділено 23423,685 тис. грн. коштів ДФРР та 3100,0 тис. грн. з місцевого бюджету.

Станом на 11.01.2020 року до Управління капітального будівництва надійшли кошти ДФРР в сумі 23423,685 тис. грн., з яких освоєно 14843,0 тис. грн. та кошти місцевого бюджету загальною сумою 2256,0 тис. грн.

Ремонтні роботи в школі в повному обсязі розпочалися лише з червня 2019 року, що було пов’язано з затримкою фінансування з державного бюджету.

Згідно проектно-кошторисної документації по об’єкту передбачено заміну системи освітлення та електромережі, заміну системи опалення, вентиляції, водопостачання та каналізаційної мережі, заливку підлоги, заміну дверей, вирівнювання та фарбування стін та стелі як у класних кімнатах, так і в коридорах всіх поверхів, заміну обладнання та ремонт харчоблоку їдальні, капітальний ремонт в спортивній та актовій залах, передбачено придбання шкільних меблів.

На даний час завершено облаштування санітарних кімнат, харчоблоку, заміну систем вентиляції, опалення, сантехнічної та електричної мереж, пожежної сигналізації, завершено реконструкцію харчоблоку: ремонтні роботи, придбання та монтаж технологічного обладнання. Потребують завершення ремонтні роботи навчальних кабінетів (на даний час здійснено роботи на 95 %), коридорів (95%), спортивної та актової зали (90 %), фойє (90%).