Олімпіади

Протоколи засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, проведеної серед учнів закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської районної ради та Миропільської сільської ради від 03 листопада 2018 року №1, 2, 3, 4, 5.

Протоколи засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, проведеної серед учнів закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської районної ради та Миропільської сільської ради від 04 листопада 2018 року №1, 2, 3, 4, 5.

Протоколи засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, проведеної серед учнів класів закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської районної ради та Миропільської сільської ради  11 листопада 2018 року №1, 2, 3, 4.

Протоколи засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, проведеної серед учнів класів закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської районної ради та Миропільської сільської ради  10 листопада 2018 року №1, 2, 3, 4.

Протоколи засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, проведеної серед учнів закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської районної ради та Миропільської сільської ради  17 листопада 2018 року №1, 2, 3, 4.

Протоколи засідання журі ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, проведеного серед учнів закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської районної ради та Миропільської сільської ради  17 листопада 2018 року №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Протокол засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, проведеної серед учнів закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської районної ради та Миропільської сільської ради  18 листопада 2018 року №1, 2, 3, 4.

Протоколи засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, проведеної серед учнів закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської районної ради та Миропільської сільської ради 23 листопада 2018 року №1, 2, 3, 4.

Протоколи засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури, проведеної серед учнів закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської районної ради та Миропільської сільської ради  25 листопада 2018 року №1, 2, 3.

Протоколи засідання журі ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, проведеного серед учнів закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської районної ради та Миропільської сільської ради  24 листопада 2018 року №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Протоколи засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, проведеного серед учнів закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської районної ради та Миропільської сільської ради  02 грудня 2018 року №1, 2, 3.

Протоколи засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, проведеної серед учнів закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської районної ради та Миропільської сільської ради 1 грудня 2018 року №1,2,3,4.

Протоколи засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, проведеного серед учнів закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської районної ради та Миропільської сільської ради  09 грудня 2018 року №1, 2, 3, 4,5,6.

Протоколи засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, проведеної серед учнів закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської районної ради та Миропільської сільської ради  16 грудня 2018 року №1, 2, 3, 4, 5.

ОЛІМПІАДа з  АНГЛІЙСЬКої МОВи

17-18 січня 2019 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. В олімпіаді взяло участь 73 учні області, із них 3  учнів Краснопільської селищної ради ( Підопригора Оксана, учениця 10 класу Краснопільської гімназії (учитель Підопригора Ю.В.), Свириденко Руслана та Акименко Віталій , учні 11 класу Краснопільської гімназії ( учитель Якуба Н.С.). За результатами виконаних завдань олімпіади з англійської мови визначено 36  переможців: 9 клас – 13 учнів, 10 клас – 14 учнів, 11 клас – 9 учнів. Акименко Віталій отримав другий результат. Вітаємо! Бажаємо перемоги в наступних випробуваннях!

ОЛІМПІАДА З ПРАВОЗНАВСТВА

18-19 січня 2019 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. В олімпіаді взяло участь 52 учня, із них 26 учнів – 9 класу, 11 учнів – 10 класу, 15 учнів – 11 класу. За результатами виконаних завдань олімпіади з правознавства визначено 25  переможців: 9 клас – 13 учнів, 10 клас – 5 учнів, 11 клас – 7 учнів.

100 % результативність  показали учні Краснопільської селищної ради  1 учасник – 1 переможець, це Арєхова Ганна, учениця 9 класу Чернеччинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» ( учитель Жаботинська Л.В.)

Вітаємо!  Так тримати!

ОЛІМПІАДА з  УКРАЇНСЬКої  МОВи ТА ЛІТЕРАТУРи

20-21 січня 2019 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

На ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Краснопільську селищну раду успішно представляв Боруха Артем, учень 10 класу Краснопільської гімназії.

В олімпіаді взяло участь 25 учнів 10-х класів області, яким було запропоновано виконати 10 завдань  з мови та літератури, Артем отримав третій результат (учитель Корнієнко Оксана Анатоліївна).

Вітаємо!