Обгрунтування по закупівлі мультимедійного обладнання

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710» Відділ освіти Краснопільської селищної ради (надалі Замовник) оприлюднює обґрунтування технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості та/або бюджетного призначення предмета закупівлі Код ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне та аудіовізуальне обладнання (Проектори, інтерактивні дошки та ноутбуки).

Категорія Замовника - згідно п.3 ч.1 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" (юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади)

Обґрунтування технічні та якісні характеристики предмета закупівлі

Товар повинен відповідати технічним вимогам, що визначені наступним нормативно-правовим актом:

наказ Міністрерства освіти і науки України № 1440 від 02.11.2017 "Про затвердження Типового переліку комп'ютерного обладнання для закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти" (форм-фактор ноутбук).

Також товар повинен мати висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи, що свідчить про відповідність стандартам і нормам, що діють на території України.

Наявне дійсне свідоцтво (якщо подання такого свідоцтва передбачене законом) та / або сертифікат відповідності запропонованого обладнання (проектор, дошка, ноутбук) та / або інший документ, що засвідчує якість дошки,  проектора, ноутбука.

На систему опитування повинен бути сертифікат досліджень конструкції з додатком від Укрчастот нагляду;

Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Очікувану вартість визначено шляхом аналізу ринкових цін та пропозицій аналогічного товару з відкритих джерел з урахуванням індексу цін в межах наявних бюджетних призначень. Очікувана вартість закупівлі - 693 000 грн. з ПДВ.