Обґрунтування до закупівлі Деревина дров'яна промислового використання

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710» Відділ освіти Краснопільської селищної ради (надалі Замовник) оприлюднює обґрунтування технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості та/або бюджетного призначення предмета закупівлі Код за ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна промислового використання) 2 Лоти.

Категорія Замовника - згідно п.3 ч.1 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" (юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади)

Обґрунтування технічні та якісні характеристики предмета закупівлі

Товар повинен відповідати технічним вимогам, що визначені наступним нормативно-правовим актом:

Діючий державний стандарт EN та ТУУ- 00994207-005:2018.

Дрова повинні бути очищені від сучків. Висота сучків, що залишаються, не повинна  перевищувати 30 мм.

Допустиме відхилення по довжині + 0,02 м

Допустиме відхилення (наявність м’яколистяного та хвойного деревного палива) не більше 10%.

Допускаються наступні породи: дуб черешчатий, дуб червоний, клен гостролистий, ясен звичайний, граб звичайний, бук лісовий, берест.

Технічні, якісні характеристики товару повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам діючого законодавства (державним стандартам (технічним умовам), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля.

Деревина дров'яна промислового використання має бути легальною - згідно розрахункової лісосіки  по рубках головного користування та рубках пов’язаних з веденням лісового користування (лісорубний квиток) або копія договору купівлі-продажу деревини.

Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Очікувану вартість визначено шляхом аналізу ринкових цін та пропозицій аналогічного товару з відкритих джерел з урахуванням індексу цін в межах наявних бюджетних призначень. Очікувана вартість закупівлі - 2 300 040 грн. з ПДВ.