Обґрунтування до закупівлі бензину

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710» Відділ освіти Краснопільської селищної ради (надалі Замовник) оприлюднює обґрунтування технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості та/або бюджетного призначення предмета закупівлі Код за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 09130000-9 Нафта та дистиляти (дизельне паливо, бензин марки А-92).

Категорія Замовника - згідно п.3 ч.1 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" (юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади)

Обґрунтування технічні та якісні характеристики предмета закупівлі

Бензин марки А- 92 та дизельне паливо повинні відповідати державним стандартам та технічним вимогам виробників транспортних засобів відповідно до вимог ст. 24 Закону України «Про автомобільний транспорт» з необхідністю застосування заходів із захисту довкілля відповідно до вимог ст. 49 Закону України «Про дорожній рух», Правилам роздрібненої торгівлі нафтопродуктами, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.1997 року № 1442 (із змінами) – мати паспорта (сертифікат, паспорт, декларація) якості та/або сертифікати відповідності.

Товар повинен відповідати вимогам діючих норм та стандартів, що діють на території України, а саме:

Бензин А-92 – вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови»;

Дизельне паливо – вимогам ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови».

Постачання товару здійснюється постачальниками, які мають ліцензію на право провадження  відповідної господарської діяльності.

Товар (бензин, дизельне паливо) має бути таким, що не має негативного впливу на навколишнє довкілля та передбачає застосування необхідних заходів із захисту довкілля, технічні, якісні характеристики предмета закупівлі відповідають встановленим законодавством нормам.

Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням кошторисних призначень на 2021 рік.

Очікувана вартість закупівлі - 1 279 825,00 грн. з ПДВ.