Новини

Програма «Впевнений старт», як орієнтир формування готовності до навчання в школі

Дата створення: 16:15 23.03.2018

16 березня 2018 року, на базі Краснопільського дошкільного закладу №1 «Малятко», відбулося районне методичне об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів на якому відбулася презентація програми «Впевнений старт».

Обласний семінар методистів з початкового навчання

Дата створення: 16:10 23.03.2018

Інтеграція України у світовий простір ставить перед суспільством завдання – створити таку систему освіти нового покоління, яка буде відповідати викликам нового тисячоліття. Саме ці пріоритети лежать в основі реформування сучасної загальноосвітньої школи, головне завдання якої підготувати компетентну особистість.

Семінар учителів фізичної культури у Славгороді

Дата створення: 17:06 22.03.2018

16 березня 2018 року учителі закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради, які будуть викладати фізичну культуру в 1 класі у 2018-2019 навчальному році взяли участь  семінар «Реалізація концепції Нової української школи в освітній галузі «Фізична культура», що проходив на базі Славгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: "МАЄМО СПРИЯТИ ТВОРЧОМУ ТА ФІЗИЧНОМУ РОЗВИТКУ НАШОЇ МОЛОДІ"

Дата створення: 08:56 21.03.2018

Керівництво громади не стоїть осторонь і всіляко сприяє підтримці і розвитку позашкільних форм навчання в Краснопільській ОТГ, таких як фізична культура і спорт, гурткова робота, хореографія тощо. Тому важлива увага приділяється оновленню та поповненню матеріально-технічної бази позашкільних закладів об'єднаної громади – Центру дитячої та юнацької творчості та Краснопільської ДЮСШ.

МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК

Дата створення: 10:37 14.03.2018

13 березня 2018 року відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, на базі Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів Краснопільської селищної ради методистом з іноземних мов Сумського ОІППО, Клюніною Н.В., було проведено методичний порадник «Імплементація модулів навчання англійської мови учнів початкових класів пілотних шкіл».

ОБДАРОВАНІ ДІТИ – ЦЕ ЦІЛИЙ СВІТ, ОСОБЛИВИЙ СВІТ ДИТИНСТВА. ЦЕ ДУЖЕ ЦІННА, АЛЕ ДОСИТЬ ТЕНДІТНА ЧАСТИНА НАШОГО СУСПІЛЬСТВА

Дата створення: 14:16 07.03.2018

Талановиті діти — це той ресурс, із якого створюється інтелектуальна еліта, яку у будь-якого народу становлять особистості творчі, яскраві, мислячі. Щоб це потенційне національне багатство зберегти й примножити, необхідно вміти відбирати таких дітей, допомагати їм знайти себе й правильно оцінити, підтримувати їх розвиток.

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Дата створення: 14:11 07.03.2018

Відповідно до плану роботи відділу освіти Краснопільської селищної ради 5 березня 2018 року під керівництвом начальника відділу освіти Лариси Дерев’янченко відбулася нарада керівників  закладів освіти Краснопільської селищної ради. У нараді взяли участь Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, секретар селищної ради Ірина Юхта.

Зі святом весни! З 8 березня!

Дата створення: 14:20 03.03.2018

Дорогі жінки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та чарівності – 8 Березня. Міжнародний жіночий день є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає чоловікам. Берегині роду людського, хранительниці родинного вогнища – ви передаєте з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працелюбства. Щедрість ваших сердець та чарівність зігріває, а сила духу – захоплює. Щиро бажаємо вам, щоб це весняне свято додало вам гарного настрою, піднесених і добрих почуттів. Нехай ваше життя повниться сонячним світлом, родинним теплом, жіночим щастям та радістю. Здоров’я вам та вашим рідним, успіхів, миру і любові.

Увага!

Дата створення: 18:54 02.03.2018

05.03.2018 року о 10:00 відбудеться нарада керівників закладів освіти.

ФОРМУВАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ГОТОВНОСТІ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ДО РОБОТИ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Дата створення: 14:16 02.03.2018

28 лютого на базі Краснопільської  гімназії відбувся семінар – практикум «Формування психологічної готовності учасників освітнього процесу до роботи в умовах Нової української школи» для працівників психологічних служб закладів освіти Краснопільської селищної ради. Учасники семінару під керівництвом Бесараб Віри, завідувача методичним кабінетом відділу освіти, обговорили основні напрямки та зміст діяльності спеціалістів психологічної служби з організації психологічного супроводу освітнього процесу в умовах реформування школи.