Виставка юних майстрів народних ремесел

Дата створення: 10:31 26.03.2018

З А П Р О Ш У Є М О На базі Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради працює виставка юних майстрів народних ремесел «Знай і люби свій край»

Навчання для майбутнього

Дата створення: 16:17 23.03.2018

Із 15.03  по 17.03.2018 року проходила друга очна сесії для вчителів, які будуть працювати з першокласниками в 2018-2019 навчальному році.  Вона відбулася на базі Краснопільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів. Учасники, вчителі закладів освіти Краснопільської селищної ради, Краснопільської райдержадміністрації та Миропільської ОТГ, під керівництвом тренера Терещенко Ніни Артемівни опрацювали два модуля «Організація ефективного і безпечного освітнього середовища» та «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення». Під час тренінгу ознайомилися з Державним стандартом початкової освіти, освітніми галузями, навчальним планом та програмами. Разом з практичним психологом Дядечко Надією Іванівною пригадали вправи та ігри, які можна використовувати під час ранкових зустрічей, активного відпочинку дітей, а також розробили ескіз класної кімнати та брали участь в сюжетно – рольових іграх.

Програма «Впевнений старт», як орієнтир формування готовності до навчання в школі

Дата створення: 16:15 23.03.2018

16 березня 2018 року, на базі Краснопільського дошкільного закладу №1 «Малятко», відбулося районне методичне об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів на якому відбулася презентація програми «Впевнений старт».

Обласний семінар методистів з початкового навчання

Дата створення: 16:10 23.03.2018

Інтеграція України у світовий простір ставить перед суспільством завдання – створити таку систему освіти нового покоління, яка буде відповідати викликам нового тисячоліття. Саме ці пріоритети лежать в основі реформування сучасної загальноосвітньої школи, головне завдання якої підготувати компетентну особистість.

Семінар учителів фізичної культури у Славгороді

Дата створення: 17:06 22.03.2018

16 березня 2018 року учителі закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради, які будуть викладати фізичну культуру в 1 класі у 2018-2019 навчальному році взяли участь  семінар «Реалізація концепції Нової української школи в освітній галузі «Фізична культура», що проходив на базі Славгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК: "МАЄМО СПРИЯТИ ТВОРЧОМУ ТА ФІЗИЧНОМУ РОЗВИТКУ НАШОЇ МОЛОДІ"

Дата створення: 08:56 21.03.2018

Керівництво громади не стоїть осторонь і всіляко сприяє підтримці і розвитку позашкільних форм навчання в Краснопільській ОТГ, таких як фізична культура і спорт, гурткова робота, хореографія тощо. Тому важлива увага приділяється оновленню та поповненню матеріально-технічної бази позашкільних закладів об'єднаної громади – Центру дитячої та юнацької творчості та Краснопільської ДЮСШ.

МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК

Дата створення: 10:37 14.03.2018

13 березня 2018 року відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, на базі Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів Краснопільської селищної ради методистом з іноземних мов Сумського ОІППО, Клюніною Н.В., було проведено методичний порадник «Імплементація модулів навчання англійської мови учнів початкових класів пілотних шкіл».

ОБДАРОВАНІ ДІТИ – ЦЕ ЦІЛИЙ СВІТ, ОСОБЛИВИЙ СВІТ ДИТИНСТВА. ЦЕ ДУЖЕ ЦІННА, АЛЕ ДОСИТЬ ТЕНДІТНА ЧАСТИНА НАШОГО СУСПІЛЬСТВА

Дата створення: 14:16 07.03.2018

Талановиті діти — це той ресурс, із якого створюється інтелектуальна еліта, яку у будь-якого народу становлять особистості творчі, яскраві, мислячі. Щоб це потенційне національне багатство зберегти й примножити, необхідно вміти відбирати таких дітей, допомагати їм знайти себе й правильно оцінити, підтримувати їх розвиток.

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Дата створення: 14:11 07.03.2018

Відповідно до плану роботи відділу освіти Краснопільської селищної ради 5 березня 2018 року під керівництвом начальника відділу освіти Лариси Дерев’янченко відбулася нарада керівників  закладів освіти Краснопільської селищної ради. У нараді взяли участь Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, секретар селищної ради Ірина Юхта.

Зі святом весни! З 8 березня!

Дата створення: 14:20 03.03.2018

Дорогі жінки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята весни, ніжності та чарівності – 8 Березня. Міжнародний жіночий день є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких так часто не вистачає чоловікам. Берегині роду людського, хранительниці родинного вогнища – ви передаєте з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працелюбства. Щедрість ваших сердець та чарівність зігріває, а сила духу – захоплює. Щиро бажаємо вам, щоб це весняне свято додало вам гарного настрою, піднесених і добрих почуттів. Нехай ваше життя повниться сонячним світлом, родинним теплом, жіночим щастям та радістю. Здоров’я вам та вашим рідним, успіхів, миру і любові.