Обласний семінар з трудового навчання

16  жовтня  на базі Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувся обласний семінар-практикум для вчителів трудового навчання на тему: «Особливості використання проектних технологій на уроках трудового навчання».

Лариса Дерев'янченко, начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради, привітала учасників семінару та розповіла про заклади освіти громади і переспективи їх розвитку, а також  побажала присутнім цікавої та плідної роботи.

Директор Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетяна Кравченко провела презентацію закладу та окреслила пріоритетні напрямки роботи школи.

Методист з трудового навчання навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Ірина Коренева  у своєму виступі  наголосила, що трудове навчання є надзвичайно важливим предметом,  а проектні технології дозволяють учням проявити свою творчість, нестандартність мислення та талант.

Про проектні технології на уроках трудового навчання у закладах освіти Краснопільської селищної розповіла завідувач методичним кабінетом відділу освіти Віра Бесараб, а результати цієї діяльності гості мали змогу побачити під час виставки учнівських робіт «Вернісаж талантів».

У ході семінару вчителі  Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксана Корнієнко  та Олександр Дубина провели майстер-класи «Виготовлення панно «Троянда» в техніці кінусайга» і «Органайзер-підставка під канцелярське приладдя». Учасники з великим задоволенням опановували нові цікаві техніки та виготовили  чудові вироби.

Методист методичного кабінету Юлія Завгородня розповіла про один з перспективних напрямів ІКТ в освіті – мобільні технології, зокрема використання QR-кодів та провела з присутніми  інтерактивну гру.

По завершенню роботи  були висловлені пропозиції та побажання учасникам семінару та надано методичні рекомендації.