Семінар-практикум учителів трудового навчання

5 лютого 2019 року в Краснопільській гімназії відбувся семінар-практикум учителів трудового навчання Краснопільської селищної ради на тему: «Формування ключових компетентностей засобами проектної технології на уроках трудового навчання».

У рамках семінару учасники ознайомилися з  досвідом роботи вчителя  І кваліфікаційної категорії Наталії Щебетенко та переглянули виставку учнівських робіт і результати творчих проектів. Наталія Петрівна провела змістовні, цікаві майстер-класи «Технологія виготовлення декоративної квітки настрою» та «Технологія виготовлення об’ємної 3-D листівки». Педагоги із захопленням поринули в атмосферу творчої діяльності, виготовивши власну квітку настрою та об’ємну вітальну листівку до 8 Березня.

Олена Горова,методист методичного кабінету відділу освіти Краснопільської селищної ради, зазначила, що метод проектів на уроках трудового навчання — комплек­сний процес, який формує в шко­лярів загальнонавчальні вміння, основи технологічної грамотності, культуру праці, і спрямований на оволодіння ними способами перетворення матеріалів, енер­гії, інформації, технологіями їх обробки.

Підсумок семінару було проведено у формі круглого столу, під час якого учасники ділилися враженнями, обмінювалися думками, обговорювали роль  проектних технологій, їх доцільність та практичність при викладанні предмету трудове навчання.

Результатом роботи семінару стала чудова виставка-експромт, а задоволені та щирі посмішки учасників краще всяких слів відображали настрій даного заходу. Семінар пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері, надихаючи вчителів на нові звершення та здобутки у роботі.