Відділ освіти Краснопільської селищної ради

ЗАВЕРШЕНО НАВЧАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ПО ПІДГОТОВЦІ ДО РОБОТИ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ

Закінчилася остання ІІІ очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класів закладів освіти Краснопільської селищної ради та Краснопільської районної державної адміністрації, які вже наступного року навчатимуть першокласників за програмою Нової української школи.

Педагоги під час тренінгових занять освоїли сучасні методики навчання, мали можливість практично їх застосовувати, активно працювати в групах. Педагог-тренер Терещенко Н.А. та практичний психолог Дядечко Н.І. ознайомили присутніх з використанням стратегій критичного мислення у роботі з учнями 1 класу, методикою компетентнісного навчання «Шість цеглинок», особливостями навчання дітей з особливими освітніми потребами, роз’яснювали особливості планування тематичного дня та тижня. При цьому вчителі мали можливість попрактикуватися у розробленні календарного плану на тиждень згідно програми.

Третя сесія пройшла успішно. Попереду  оформлення творчих робіт з опрацьованих тем та отримання сертифікатів.« повернутися до списку новин