Стартувала щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», основними завданнями якої є привернення уваги громадськості до актуальних для  суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році.

1 грудня – Всесвітній  день боротьби зі СНІДом.

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством.

3 грудня–Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.

5 грудня – Міжнародний день волонтера.

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі.

9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією.

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Задля підвищення обізнаності учнів з питань протидії домашньому насильству та з метою формування нетерпимого ставлення до  будь-яких форм насильства в закладах освіти Краснопільської селищної ради  щорічно проводяться тематичні бесіди, круглі столи, відеоуроки та  заняття з елементами тренінгу.

Цього року за співпраці Краснопільської селищної ради та громадської організації «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» три заклади освіти отримали інформаційно-просвітницьку гру «Ліза та її друзі подорожують світом», метою якої є інформування в ігровій формі дітей молодшого та середнього шкільного віку про проблему торгівлі людьми, а також вироблення в них навичок безпечної поведінки.