Розпочато перевірку стану готовності закладів освіти Краснопільської селищної ради до нового 2021-2022 навчального року

Сьогодні, 12 серпня комісією на чолі із секретарем селищної ради Іриною Юхтою розпочато перевірку стану готовності закладів освіти Краснопільської селищної ради до нового 2021-2022 навчального року.

До складу комісії входять представники відділу освіти, фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавста Сумського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області,  а також фахівці відділу житлово-комунального господарства Краснопільської селищної ради.

Під час оглядів перевірено стан проведення поточних ремонтів будівель та приміщень навчального призначення, перевіряється нормативно-правове, кадрове, матеріально-технічне забезпечення діяльності закладів, створення умов з охорони праці та збереження життя і здоров’я учнівського та  педагогічного колективів, стан підготовки навчальних кабінетів, спортивних залів, їдалень, бібліотек, дотримання санітарних вимог та пожежної безпеки.

У перший день роботи було здійснено виїзди до Покровської ЗОШ І-ІІ ст., Покровського ЗДО, Угроїдського ЗДО, Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ст., Тур'янського НВК та Осоївського НВК., у результаті чого складені Акти готовністі закладів освіти до нового навчального року.

Наразі об’їзди закладів освіти у громаді тривають.