СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ПОЗАШКІЛЬНИКА

20 вересня 2019 року відбулося прекрасне свято талантів, пісні, танцю, творчості і дитинства – День позашкільника!

У заході взяли участь секретар Краснопільської селищної ради Ірина Юхта, начальник відділу освіти Лариса Дерев’янченко, педагогічні працівники закладів позашкільної освіти громади, керівники гуртків, батьки, діти.

Позашкільна освіта сприяє всебічному, гармонійному розвитку дитини, її самореалізації в суспільстві. Найціннішим досягненням позашкільної освіти є усміхнена, щаслива дитина, яка реалізується через творчість і радує своїми успіхами. Задля цього варто працювати, розвиватися разом із вихованцями, йти в ногу з часом. «Сьогоднішнє свято стало можливим завдяки творчій співпраці позашкільних закладів освіти громади і ця співпраця має продовжуватися і надалі» — наголосила начальник відділу освіти Краснопільської селищної ради.

Кращі колективи позашкільної освіти громади були нагороджені грамотами Краснопільської селещної ради та відділу освіти, а також подарунковими сертифікатами.

Цікавою і насиченою була програма свята: вихованці разом з гостями створили «Карту мирної, квітучої України», обіграли театр «Карета», танцювали флешмоб, а також переглянули виставку декоративно- ужиткового мистецтва, на якій можна було придбати щось для себе.

На закінчення свята відбулася посвята у гуртківці. Керівники вручили усім вихованцям пам’ятні медалі із зображенням емблеми закладу. Діти склали урочисту клятву гуртківця – це означало, що відтепер вони офіційно стали гуртківцями Центру дитячої та юнацької творчості.

Свято вдалося яскравим та позитивним. Впевнені, що велика родина позашкільників поповнилась гідними вихованцями, які примножать славу нашої громади  своїми перемогами та витворами мистецтва!