Тренінгове заняття «Стоп, булінг!»

Булінг - це поширена проблема в сучасному суспільстві, і найгостріше вона постає в освітньому середовищі, негативно впливаючи на розвиток особистості дитини і на формування її системи цінностей.

5 грудня на базі Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради відбулося тренінгове заняття «Стоп, булінг!»  для учителів англійської мови та учнів старших класів закладів освіти Краснопільської селищної ради.

Метою заходу було сформувати в учнів уявлення про проблему насилля й жорстокості та розробити навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій. Тренінгове заняття проводила вчитель англійської мови Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Анна Янкова. Під час заняття учні працювали в парах, групах, розігрували ситуації, грали в рухливі ігри. Учасники створювали власні емблеми та розробляли шляхи налагодження дружніх відносин. Атмосфера панувала дружня та невимушена.

Захід був змістовним та плідним, учасники були нагороджені сертифікатами за участь у тренінговому занятті.