Методичне засідання учителів математики закладів освіти Краснопільської селищної ради

В умовах реалізації Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, що ґрунтується на засадах особистісно орієнтованого, компетентнісного та діяльнісного підходів, основною метою освітньої галузі «Математика» є формування в учнів математичної компетентності на рівні, достатньому для забезпечення життєдіяльності в сучасному світі.

З метою інформаційної підготовки учителів математики закладів загальної середньої освіти  Краснопільської селищної ради до роботи в 2020-2021 навчального року 17 вересня 2020 року на базі відділу освіти Краснопільської селищної ради відбулося онлайн-засідання «Особливості викладання математики в 2020/2021 навчальному році».

У ході засідання учасники обговорили план заходів  щодо реалізації завдань державної політики, окреслених Роком математичної освіти, проведення обов’язкового ДПА з математики у формі ЗНО у 2020-2021 н.р. та підготовку учнів до  міжнародного дослідження PISA з математики, звернули увагу на удосконалення математичної грамотності учнів, засобами міжпредметної інтеграції.

Під час проведення онлайн-засідання  учасники активно спілкувалися у чаті, обмінювались думками, що сприяло злагодженій роботі та ефективному зворотному зв’язку.