Відбулася нарада з питань прозорості та інформаційної відкритості навчальних закладів.

1 листопада 2019 року відбулася нарада з керівниками закладів освіти  Краснопільської селищної ради за участі начальника відділу освіти Лариси Дерев’янченко, головного спеціаліста Аліни Мостової, методиста  методичного кабінету Юлії Завгородньої. Прозорість та інформаційна відкритість закладів освіти – основне  питання, яке було винесене на розгляд.

Начальник відділу освіти Лариса Дерев’янченко окреслила  завдання, які стоять перед керівниками закладів освіти у світлі вимог сучасного освітнього процесу.

Методист Юлія Завгородня нагадала, що відповідно до статті 30 Закону України «Про освіту» всі заклади освіти мають формувати відкриті та загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність,  висвітлювати на своїх веб-сайтах кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, а також надавати іншу інформацію, обов’язкову для оприлюднення.

У ході конструктивного діалогу були обговорені нагальні питання, які стосуються діяльності веб-сайтів закладів освіти, надані рекомендації керівникам закладів та особам, відповідальним за роботу сайтів, внесені пропозиції щодо подальшої співпраці.