Щоденник І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

День перший

12 листопада 2019 року на базі відділу освіти  Краснопільської селищної ради розпочався І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Початкова освіта». Показати свої педагогічні вміння та фахову майстерність зібралися вчителі Татаренко Наталія Миколаївна (Угроїдська загальноосвітя школа  І-ІІІ ступенів), Ганцева Ольга Миколаївна (Краснопільська філія Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів), Новікова Віта Василівна (Краснопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Ткачов Юрій Юрійович (Осоївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»).

На відкритті заходу з вітальним словом до присутніх звернулася головний спеціаліст відділу освіти Краснопільської селищної ради Аліна Мостова, яка зазначила, що серед учасників сьогоднішнього конкурсу немає людей випадкових. Для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця, що не може звершитись в якійсь єдиній миті чи промайнути одним днем. Теплими словами привітання та побажань був наповнений виступ учнів 2 класу Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У перший день конкурсу учасники випробували свої сили у конкурсному випробуванні «Методичний експромт», у якому показали своє вміння адаптувати власну педагогічну ідею (методи, прийоми роботи) до специфіки навчальних тем і вікових особливостей учнів та проаналізували педагогічні ситуації й обирали оптимальні шляхи їх вирішення у конкурсному випробуванні «Практична робота». Попереду ще два дні конкурсу.

Побажаємо нашим учасникам успіхів, творчості, впевненості та активності у наступних конкурсних випробуваннях.