Підготовка до проведення державної підсумкової атестації з біології у 2018-2019 навчальному році

25 квітня 2019 року на базі відділу освіти Краснопільської селищної ради відбулася інструктивно-методична нарада учителів біології «Особливості підготовки та проведення державної підсумкової атестації з біології в 2018-2019 н.р.».

У рамках наради було опрацьовано основні вимоги до змісту атестаційних завдань з біології, надано методичні рекомендації щодо підготовки учнів та учителів до державної підсумкової атестації, проаналізовано методичні матеріали, які доцільно використовувати для підготовки завдань атестаційних робіт з біології у 9 класі. Акцентувалась увага на оформлення тематичного куточку «Готуємось до ДПА -2019».

У ході наради педагоги обговорили особливості проведення  іспиту, критерії оцінювання та характеристику атестаційних робіт, шляхи підвищення ефективності підготовки учнів до державної підсумкової атестації з біології у 2018-2019 н.р.